Discord Kapatıldı! Neden? Erişim Engeli Çözüm Deği̇l

predator34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Discorddaki bazı iğrenç insanlar yüzünden bu karar alındı. İğrenç ve pislik insanlar her alanda varlar bence engel çözüm değil.
Ayrıca bir çok insan iş ve iş için gerekli iletişimi buradan da sağlıyordu. Discord TR ekibi de durumdan bayağı etkilenecek gibi gözüküyor.
Siz ne düşünüyorsunuz?
NOT: videoyu hasta hasta gecenin 4ünde çektim görüntü ve sesim kötü olabilir :/

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
158
Discorddaki bazı iğrenç insanlar yüzünden bu karar alındı. İğrenç ve pislik insanlar her alanda varlar bence engel çözüm değil.
Ayrıca bir çok insan iş ve iş için gerekli iletişimi buradan da sağlıyordu. Discord TR ekibi de durumdan bayağı etkilenecek gibi gözüküyor.
Siz ne düşünüyorsunuz?
NOT: videoyu hasta hasta gecenin 4ünde çektim görüntü ve sesim kötü olabilir :/

Yasaklamak yaşanan bu ve bunun gibi olayları maalesef çözemeyecek. Zira bu tür suçlar zaten Discord (konumuz olduğundan örnek veriyorum) olmadan önce de işleniyordu. Bizim "sosyal devlet" yönetimine ihtiyacımız var. Sırf marka görünüyor diye içeriklere "Reklam" yazılmasını isteyen ve bu olmadığında jet hızıyla ceza kesen devlet, toplumun güvenliğini tehdit eden tüm unsurlarada en az aynı hızda müdahale etmelidir.

Auburnsme

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bildiğiniz yeni bi uygulama var mı arkadaşlarla konuşabileceğimiz bi şey

Auburnsme

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Zoom diye uygulama var ünide kullanıyorduk 40dk sonunda atıyordu acaba yine aynı mı

KS

predator34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Yasaklamak yaşanan bu ve bunun gibi olayları maalesef çözemeyecek. Zira bu tür suçlar zaten Discord (konumuz olduğundan örnek veriyorum) olmadan önce de işleniyordu. Bizim "sosyal devlet" yönetimine ihtiyacımız var. Sırf marka görünüyor diye içeriklere "Reklam" yazılmasını isteyen ve bu olmadığında jet hızıyla ceza kesen devlet, toplumun güvenliğini tehdit eden tüm unsurlarada en az aynı hızda müdahale etmelidir.
Hocam daha iyi anlatılamazdı gerçekten.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri