Discorda Mobil Veri Ile Bağlanamıyorum!

merayton

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Discorda sadece ev internetimden girebiliyorum dışarıda olduğum zaman ev İnterneti kapalı olduğu zaman hiçbir şekilde telefondan yani mobil verimden giremiyorum sadece bağlanıyor olarak gözüküyor acil işim olursa giremiyorum.Bunun hakkında bilgisi olab bana yardım edebilir mi,şimdiden teşekkürler.

KS

merayton

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Birisi yardım edebilir mii?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
812
Operatör uygulamanızdan veya güvenli internet seçeneğini kapatın. Zaten kapalıysa, açıp tekrar kapatın ve ardından cihazı yeniden başlatın. Bugün aynı sorunu yaşayan bir kaç arkadaşım daha oldu çözümü böyle bulduk.

Not: Uygulamada bulamazsanız direkt operatörünüzü arayabilirsiniz.

KS

merayton

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Operatör uygulamanızdan veya güvenli internet seçeneğini kapatın. Zaten kapalıysa, açıp tekrar kapatın ve ardından cihazı yeniden başlatın. Bugün aynı sorunu yaşayan bir kaç arkadaşım daha oldu çözümü böyle bulduk.

Not: Uygulamada bulamazsanız direkt operatörünüzü arayabilirsiniz.
Teşekkür ederim ben çözümü buldum ,sanırım güvenli internet ile alakalı değil çünkü ailemin telefonlarından da olmadı ve güvenli internet kapalı.Bunun için discordun güvenliği sürekli girilen internet dışındakilere güvenmiyor discorddan sürekli kullandığınız internetten discordda çıkış yapıp öyle yeni internet ile giriş yapmamız da söyleniyor ama bende bu da işe yaramadı bende vpn açarak sorunu çözdüm.

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17
Teşekkür ederim ben çözümü buldum ,sanırım güvenli internet ile alakalı değil çünkü ailemin telefonlarından da olmadı ve güvenli internet kapalı.Bunun için discordun güvenliği sürekli girilen internet dışındakilere güvenmiyor discorddan sürekli kullandığınız internetten discordda çıkış yapıp öyle yeni internet ile giriş yapmamız da söyleniyor ama bende bu da işe yaramadı bende vpn açarak sorunu çözdüm.
Acaba telefondan vpni nasıl açtınız aynı sorunu bende yaşıyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri