Çözüldü Dizi İzlemek İçin Site Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuzluPudingi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar,

DiziBox sitesini biliyorsunuzdur sorunsuz şekilde film izleyebildiğimiz bir yer. Fakat her bölümde ya ses kısık olur ya başka bir şey olur vb. Bu sorunları yaşamadan, görüntü kalitesini istediğim gibi ayarlayabildiğim adam gibi bir dizi izleyebileceğim bir site önerir misiniz ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Selamlar,
DiziBox sitesini biliyorsunuzdur sorunsuz şekilde film izleyebildiğimiz bir yer. Fakat her bölümde ya ses kısık olur ya başka bir şey olur vb. Bu sorunları yaşamadan , görüntü kalitesini istediğim gibi ayarlayabildiğim adam gibi bir dizi izleyebileceğim bir site önerir misiniz ?
Dizipal bı bakın isterseniz kaçak dizi filmde iyi iş çıkarıyor :)

KS

MuzluPudingi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Rica ederim hocam, kolay kolay kapatamiyorlar enteresan bir site iyi seyirler :)
Çok saçma ama şimdi ki sıkıntım ise site full hd paylaştığı için videoyu izleyemiyorum ve çözünürlüğü de ayarlayamıyorum bu yüzden kasmayı engelleyemiyorum. Kafayı yemek üzereyim XD

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hocam apk indirmek istermisiniz bilmem ama ben Rec tv kullanıyorum netflix çakması gibi güzel site.

KS

MuzluPudingi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam apk indirmek istermisiniz bilmem ama ben Rec tv kullanıyorum netflix çakması gibi güzel site.
Yok ya sağolasın ben hiç sevmem dizi izliycem diye bir şeyler indirmeyi ama gene de teşekkür ederim belki bir gün fikrim değişir.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
"Crack" ve yasal olmayan her türlü konu açmak ve öneri yapmak yasaktır. Orjinal yayınlanan siteleri kullanınız lütfen

KS

MuzluPudingi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ya tamam para vermeden izliyoruz ama polis gelip yaptığınız illegal bir şey diyip ceza kesmiyor ki dünya da bunu yapmayan yok merdiven altı siteler değil ki bunlar bilindik siteler.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Ya tamam para vermeden izliyoruz ama polis gelip yaptığınız illegal bir şey diyip ceza kesmiyor ki dünya da bunu yapmayan yok merdiven altı siteler değil ki bunlar bilindik siteler.
Önerimizi yaptık hocam biz siz değerlendirin ben sadece crack oyun indirmeyi yasak biliyordum daha yapmayız .

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Anladım peki. Bu postları komple silebiliyor musun yoksa biz mi silelim ne yapalım ? :(
"Crack" ve yasal olmayan her türlü konu açmak ve öneri yapmak yasaktır. kuralına göre konuyu kilitliyorum Çözümü de Dizileri/Filmleri Orjin. sitelerinden izlerseniz sorun çözülecektir. İyi akşamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri