Dolar 23,40...

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Dün ark monitör ve ekipman alcaktı kart limiti bitmişti bugün almak istedi 10k olan ürünler 11k olmus bravo reisim Allah seni başımızdan eksik etmesin.

ByMrOwl

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Bizde zam gelmeden monitör arayışındayız 27-28'leri görür büyük ihtimalle orada sabitlerler. Ne hallere geldik ya

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Bizde zam gelmeden monitör arayışındayız 27-28'leri görür büyük ihtimalle orada sabitlerler. Ne hallere geldik ya
reisimiz sağ olsun biz doları yükseltmek icin cabalamayalım diye kendi yükseltiyor.

zynlhzr34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
bilinçsiz konuşmayın chp de olsa bu dolar yükselecekti olmasada yükselecekti .Bunu ön görülen bir durumdu. Dünyadaki enflasyon , covid bunların hepsini genel olarak ele alın siyaset yapmayın burda.

MinasXgod

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Dün ark monitör ve ekipman alcaktı kart limiti bitmişti bugün almak istedi 10k olan ürünler 11k olmus bravo reisim Allah seni başımızdan eksik etmesin.
Arkadaşa söyle hemen 11k dan alsın yarın 12k olacak 😅

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
bilinçsiz konuşmayın chp de olsa bu dolar yükselecekti olmasada yükselecekti .Bunu ön görülen bir durumdu. Dünyadaki enflasyon , covid bunların hepsini genel olarak ele alın siyaset yapmayın burda.
tr dışında hicbir ülke bu kadar etkilenmiyor dolar 12x yapmış sen diyon CHP olsa iyi yine yükselcekti kör birisini koysan daha iyi yönetirdi inan bana

Moderatörün son düzenlenenleri:

zynlhzr34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Tamam geç sen dostum sen yönet bakalım ne olacak .Bizim insanımız takım tutar gibi parti tutuyor. Durumdan bende hoşnut değilim . Ama cumhurbaşkanı yapıyor demekte doğru olmaz.

MinasXgod

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Tamam geç sen dostum sen yönet bakalım ne olacak .Bizim insanımız takım tutar gibi parti tutuyor. Durumdan bende hoşnut değilim . Ama cumhurbaşkanı yapıyor demekte doğru olmaz.
Cumhurbaşkanı kaynaklı oluyor düşüncesi şurdan geliyor hocam herşeye karışıp güçler ayrılığı ilkesine uymazsan bir akşam çıkıp faiz düşürücez bir akşam çıkıp yükselticez dersen keyfi gibi yabancı yatırımcıda güvenip yatırım yapmaz.

zynlhzr34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Herkes istediğini düşünmekte özgür , her mantık insanın kendi düşüncesiyle alakalı bir durumdur. Bugün ben böyle derim yarın bende onun gibi düşünürüm. Tamamen düşünceyle alakalı . Amerika denilen güç bugün katardan misal veriyorum, 5 milyar dolar petrol almak istesin anında aynı seri numaralar ile basılmış dolar basıyor , dünya ekonomosi altında öyle bir sömürge altındayız ki , ne yapıp edeceğimizi karıştırıyoruz geleceğimizi düşünemiyoruz. Bende bu durumdan cok şikayetciyim bak 30 yaşındayım. Evlilik hazırlığı yapmak istiyorum. Napıcam diyorum ama okuyorum anlamaya çalışıyorum sebeplerini çözmeye çalışıyorum. Konuşulup fikir mantık aramak her zaman en doğrusu ve şunu unutmayın bugün bizim burda akp yi ne bileyim chp yi kötüleme gibi yapılan paylaşımlar çok saçma. Akpsi de - Chpsi de biz burda tartışırken aynı yemek sofrasında oturuyorlar .Ülkenin yaranına katkı olacaksa bu konuda birleşeceksin.

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Herkez birşeyler yazmış bende yazayım Mehmet şimşeğin ekonomi bakanı olması kadar iyi bir seçim yapıldı sonunda. 2001 krizinden ülkeyi ayağa kaldıran yine o adam oldu eğer dokunulmazssa adama bugünlerdende başarıyla yukarıya çıkacağız diye düşünüyorum. 7den 70 e herkezin şu videoyu izlemesini istiyorum ( gelecek dönemde nelerin olacağını anlatıyor adam, hiçbir siyasi amacı yok adamın)

Özgür demirtaşın son videosunu izleyin anlarsınız arkadaşlar.

KS

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
allah aşkına şu forumdan git yaşvartım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri