Fırsat DONANIM ARŞİVİ İ3 12100F RTX 2060 (8.799₺)

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Vatanınki nasıl bitmedi?
Nasıl bitmedi dostum? Bu tür sistemler anında bitiyor. Zaten 300 stok vardı web için. Donanım arşivi çok tanınan biri, herkesin sistemden haberi yok. Biraz mantıklı düşünürsek hemen bitebileceğini kavtayabiliriz bence?

vitabrevis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Almasak iyiymiş o zaman ama siparişi verdim artık iptal edersem tekrar i3'lü verebileceğimi sanmıyorum teşekkürler

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Hocam benimkilerde 20k ya saçma sapan ekran kartı olmayan laptop gösterip duruyor. Hiç almam daha iyi. Sizde ya hiç almayın yada bu tür sistemler aldırın.
Sen yine iyisin benimkiler bilgisayar alma vazgeç o hayallerden telefon bozulursa telefon alırız diyorlar,halbuki kendi param sinir oldum ama vardır bundada bir hayır diyorum.

Cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Parayi çekti ama mail gelmedi ve siparişlerimde gözükmüyor aldım mı acaba?

Woodkid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Arkadaşlar 19.12'de satın aldım. Arada stok açılıyor ihtiyacı olan arkadaşlar otursun sayfa başında yenilesin sürekli. Kendi adıma çok mutluyum ^^

Musa Bulaklı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ben Ankara şubesinden aldım saat 18:30 gibi içerdeki herkese yetecek kadar vardı

Woodkid

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Benim siparişler kısmında görünüyor ürün. Hala deneyecek arkadaşlar için biraz şans işi oldu benim almam haftada sadece cuma günleri boşluğum oluyor bugün çok büyük bir istisnayla işe gitmedim değerlendirmek istedim. Sadece oturun sayfayı yenileyin stok açılınca deneyin site kendine geldi zaten.

Cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Benim siparişler kısmında görünüyor ürün. Hala deneyecek arkadaşlar için biraz şans işi oldu benim almam haftada sadece cuma günleri boşluğum oluyor bugün çok büyük bir istisnayla işe gitmedim değerlendirmek istedim. Sadece oturun sayfayı yenileyin stok açılınca deneyin site kendine geldi zaten.
Bende para çekti ama siparişlerim de gözükmüyor ya

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri