35.000-45.000 TL Donanım Hakkında Hiç Bir Şey Bilmiyorum

4070 süper gözüm kapalı alabilecegim sistem onerisi

• ..

Kullanılan: 2 100.0%
  • ..

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

doganay95

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
Amd
Ekran Kartı
4070
Arkadaşlar bu hafta için de 6 taksitle 4070 süper ekran kartlı bilgisayar almak istiyorum. Ama ne sivisogutma muhabbetini ne anakartlar neye göre iyi neye göre kötü hiç bilmiyorum. Donanım konusun da çok cahil kalmışım. Ben blender ve unreal engine konusunda uzmanlasmaya çalışıyorum ve beni en az 3-4 sene idare edecek sağlam bir PC toplamam lazım. Ön araştırma yaptım gamegaraj ve gaming gen en uygun fiyatla satılıyor. 4070 superli (önceliğim) ya da direk 4070 ki gozum kapalı alabileceğim sistemler önerir misiniz ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,002
Arkadaşlar bu hafta için de 6 taksitle 4070 süper ekran kartlı bilgisayar almak istiyorum. Ama ne sivisogutma muhabbetini ne anakartlar neye göre iyi neye göre kötü hiç bilmiyorum. Donanım konusun da çok cahil kalmışım. Ben blender ve unreal engine konusunda uzmanlasmaya çalışıyorum ve beni en az 3-4 sene idare edecek sağlam bir PC toplamam lazım. Ön araştırma yaptım gamegaraj ve gaming gen en uygun fiyatla satılıyor. 4070 superli (önceliğim) ya da direk 4070 ki gozum kapalı alabileceğim sistemler önerir misiniz ?
2+4 taksit axess ile bunu alabilirsin. Görseldeki gibi özelleştirebilirsin.

Ekli dosyalar

• 1709236664958.png
    1709236664958.png
    64.3 KB · Görüntüleme: 20
KS

doganay95

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
inno ekran kartları ya da galax bunların MSI ve Asus tan farkları nelerdir onlarda beni tedirginliğe itiyor

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,002
inno ekran kartları ya da galax bunların MSI ve Asus tan farkları nelerdir onlarda beni tedirginliğe itiyor
Performans olarak çok minimal bir fark var hissedemeyeceğiniz kadar. Genel olarak aradaki fark soğutma oluyor, bu attığım sistemdeki kart soğutma konusunda tatmin edici bir modeldi isterseniz değerlerini atabilirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri