Öneri Droptan Dolayı Yeni Power Supply Arıyorum

semoloko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
RX6600'üm var fakat drop yiyorum şuan ki powerı sizin tavsiyenize uyarak almıştım çok memnundum (xpg pylon 500w +80) fakat sonradan alınca ekran kartını yetmemeye ve drop yemeye başladı 750 w veya sizce hangisi uygun olursa makul fiyatlı bir şeyler arıyorum.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
RX6600'üm var fakat drop yiyorum şuan ki powerı sizin tavsiyenize uyarak almıştım çok memnundum (xpg pylon 500w +80) fakat sonradan alınca ekran kartını yetmemeye ve drop yemeye başladı 750 w veya sizce hangisi uygun olursa makul fiyatlı bir şeyler arıyorum.
O psu çok rahat yeter bence sorun farklı nedenden dolayı oluyor

KS

semoloko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Son düzenleme:

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
450-500w yeterli ama senin psu belki stabil çalışmayıp bazı zamanlar az enerji veriyor olabilir. R6 da bende de takılmalar oluyordu aşırı sinir bozucu bir şekilde rtx2060 ile ryzen 5 4500vardi Psu hatırlamıyorum hazır sistem almıştım zaten otomatik yeteri kadar eklemislerdir içine. Format atınca r6 da ki sıkıntım geçmişti böyle birşey de deneyebilirsin.

KS

semoloko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
450-500w yeterli ama senin psu belki stabil çalışmayıp bazı zamanlar az enerji veriyor olabilir. R6 da bende de takılmalar oluyordu aşırı sinir bozucu bir şekilde rtx2060 ile ryzen 5 4500vardi Psu hatırlamıyorum hazır sistem almıştım zaten otomatik yeteri kadar eklemislerdir içine. Format atınca r6 da ki sıkıntım geçmişti böyle birşey de deneyebilirsin.
Teşekkürler deneyim

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
işlemci nedir ?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
prizi kontrol etmenizi tavsiye ederim belki priz yeteri kadar güc vermiyordur

KS

semoloko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
prizi kontrol etmenizi tavsiye ederim belki priz yeteri kadar güc vermiyordur
Yok prızı kontrol ettım sıkıntısız

aynı şey bende de vardı ramlere test yapar mısın acil bende ramde sıkıntı çıktı değiştirdiler ve şu anda düzeldi
Nasıl yapacağım

Hocam format sonrasıda düzelmediyse ve Power supply kesin değiştiricem dersen uygun bütçe bunu önerebilirim.
750 olursa ıyı olkur ben buldum bır tanede 1900 cok pahalı geldı bana

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri