Düşünceleriniz Nelerdir Bu Konu Hakkında ?

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Merhaba Arkadaşlar,

Bir forum da arkadaşların da tavsiyesini almak için konu açtım, '' Valorant Yeni Başlayana Tavsiye '' Diye bazı boş insanlar tavsiye diye bana kalkıp öneri ve şikayet ediyorlar oyun için. '' Yok başlama, Csgo geç , 2 ay sonra küfür edersin '' V.B laflar, Abi ben oyunu beğendim daha neyi zorluyorsunuz ki bana siz tavsiyenizi verin geçin oturun bir köşe de yok ağa illaki oyun hakkında şikayet edecekler..

Not;
Hiç bir şekilde forum adını vermeyeceğim arkadaşlar, Görenler varsa da lütfen sizden ricam sizde forumun adını yazmayın lütfen.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,101
Merhaba Arkadaşlar,

Bir forum da arkadaşların da tavsiyesini almak için konu açtım, '' Valorant Yeni Başlayana Tavsiye '' Diye bazı bilmeyen insanlar tavsiye diye bunu bana kalkıp öneri ve şikayet ediyorlar oyun için. '' Yok başlama, Csgo geç , 2 ay sonra küfür edersin '' V.B laflar, Abi ben oyunu beğendim daha neyi zorluyorsunuz ki bana siz tavsiyenizi verin geçin oturun bir köşe de yok ağa illaki oyun hakkında şikayet edecekler..

Not;
Hiç bir şekilde forum adını vermeyeceğim arkadaşlar, Görenler varsa da lütfen sizden ricam sizde forumun adını yazmayın lütfen.
Öncelikle eğer birisi profesyonel insanları izle derse o adamdan kaç aimlab da hikaye tek gerçek deathmac te çalışmak günlük 3 saat death maç da çalışıyordum immo 3 dum osu oynamani tavsiye ederim refleks hızlandırır dpi ayarlarının ve hassasiyet ayarlarının düşük olması lazım

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Öncelikle eğer birisi profesyonel insanları izle derse o adamdan kaç aimlab da hikaye tek gerçek deathmac te çalışmak günlük 3 saat death maç da çalışıyordum immo 3 dum osu oynamani tavsiye ederim refleks hızlandırır dpi ayarlarının ve hassasiyet ayarlarının düşük olması lazım
Kanka ben ciddi ciddi, Şimdi 3 saat Valorant alıştırma mi? Yapacağım bunun başka yollu yok mu? Kolay bir şekil de mesele kolay anlayan kolay kavrayan biriyimdir.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Merhaba Arkadaşlar,

Bir forum da arkadaşların da tavsiyesini almak için konu açtım, '' Valorant Yeni Başlayana Tavsiye '' Diye bazı boş insanlar tavsiye diye bana kalkıp öneri ve şikayet ediyorlar oyun için. '' Yok başlama, Csgo geç , 2 ay sonra küfür edersin '' V.B laflar, Abi ben oyunu beğendim daha neyi zorluyorsunuz ki bana siz tavsiyenizi verin geçin oturun bir köşe de yok ağa illaki oyun hakkında şikayet edecekler..

Not;
Valorant`ta cok TOXİC ve cocuk oluyor ve bunlar yüzünden oyundan soğuyorsun bundan dolayıda önermiyorlar. Sahsen Bende Valorantı İlk gördüğümde Cıkamadım oynadım sonra toxicler basladı beni cıldırtmaya, bende cıktım gittim cs basladım, valorant arasında zorluk seviye gercekten dağlar kadar var diyebilirim, valorant`ta sprey denilen sey yok ve asırı kolay geldi, cs gectikten sonra toxic`lerden arındım ve SPREY ne oldugunu ögrendim. Önerim CS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,101
Orta seviyeye gelsem yeter benim için '' Gold Ve Silver ''
Oo onlar çok kolay günlük 3 4 death maç at ama hardcore oyna zorla kendini 30dk da poligonda vuruş yao 1 hafta sonraki aimin ile karşılaştır başlamadan önce 1 maç gir video al tam 1 hafta düzenli calis sonra video al izle hangisi daha iyi anlayacaksın bu arada eğer viper gibi karakter oynuyacaksan atış yerlerini öğren

Valorant`ta cok TOXİC ve cocuk oluyor ve bunlar yüzünden oyundan soğuyorsun bundan dolayıda önermiyorlar. Sahsen Bende Valorantı İlk gördüğümde Cıkamadım oynadım sonra toxicler basladı beni cıldırtmaya, bende cıktım gittim cs basladım, valorant arasında zorluk seviye gercekten dağlar kadar var diyebilirim, valorant`ta sprey denilen sey yok ve asırı kolay geldi, cs gectikten sonra toxic`lerden arındım ve SPREY ne oldugunu ögrendim. Önerim CS
Adam onerme demiş ama 😃😃😃

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam Valorant gayet kaliteli ve üzerine düşünülerek piyasaya sürülmüş bir oyun bence. Valorantı kötü yapan kesinlikle kitle. Benden sana tavsiyedir hocam kendini entry sevdasına kaptırma. Bence yeni oyuncular smoker oynamayı öğrenerek başlamalı. Smoke oynamak hem map hakimliği hem de mape bakma alışkanlığı kazandırır. Aim konusunda ise saatlerce oturup aim çalışıp hayatsız olmaya gerek yok. Bir gecede kimse esporcu olmadı sonuçta. Oynaya oynaya alışırsın aimin de oturur. Oyuna girmeden de 10 15dk poligonda takılsan yeterli olur. Zevk almana bak valorant kesinlikle rank kasılacak bir oyun ortamına sahip değil. Eğer pingin iyiyse de yabancı serverlarda takılmanı şiddetle tavsiye ederim. Seni forumdan tanıdığım kadarıyla yaşın büyük. Daha pipisinin kalktığından haberi olmayan çoluk çocukların birbirine ana avrat küfür etmesiyle uğraşmak istemezsin :)

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Hocam Valorant gayet kaliteli ve üzerine düşünülerek piyasaya sürülmüş bir oyun bence. Valorantı kötü yapan kesinlikle kitle. Benden sana tavsiyedir hocam kendini entry sevdasına kaptırma. Bence yeni oyuncular smoker oynamayı öğrenerek başlamalı. Smoke oynamak hem map hakimliği hem de mape bakma alışkanlığı kazandırır. Aim konusunda ise saatlerce oturup aim çalışıp hayatsız olmaya gerek yok. Bir gecede kimse esporcu olmadı sonuçta. Oynaya oynaya alışırsın aimin de oturur. Oyuna girmeden de 10 15dk poligonda takılsan yeterli olur. Zevk almana bak valorant kesinlikle rank kasılacak bir oyun ortamına sahip değil. Eğer pingin iyiyse de yabancı serverlarda takılmanı şiddetle tavsiye ederim. Seni forumdan tanıdığım kadarıyla yaşın büyük. Daha pipisinin kalktığından haberi olmayan çoluk çocukların birbirine ana avrat küfür etmesiyle uğraşmak istemezsin :)
Son cümlene katılıyorum, Kardeşim bende ilk oynadığımda 15-16 yaşında bir çocuk dan küfür yedim, Yaşım 26 ve bunu söylediğim de özür diledi benden. :D

Yaş kaç reis o tanklara gelmene yardım edim
26

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Türk TOXİC veletlerle uğrasmamak icin gidip yabancı sunucularda takılabilirsin en iyisi

eren_avcı

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
konunuzu kesiyorum ama kusura bakmayın benim bi konum varda yardımcı olabilirmisiniz

goktancelik

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
49
Öncelikle kesinlikle yakın arkadaşın oynuyorsa eğer onla birlikte girin hatta 2 kişi bir süreden sonra sıkıyor ilk başta amacın orta seviye rank ise 3 lü veya 5 li gir çünkü tek girdiginde takım toxic olduğunda oyun çekilmez bir hal alıyor ve insanın oynayası kalmıyor bu yüzden arkadaşınla girmek yine bir nebze motivasyonunu yukarda tutabilir bunun dışında aim konusunda poligon ve ölüm kalım oynayarak zamanla zaten kendiliğinden gelişecek birşey bu ben öyle ekstra 2-3 saat aim kasayım derdinde değildim hiç açıkçası arkadaşlarımla eğlencesine oynarak eğlene eğlene elmasa çıktım öyle takılıyorum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,101
Son cümlene katılıyorum, Kardeşim bende ilk oynadığımda 15-16 yaşında bir çocuk dan küfür yedim, Yaşım 26 ve bunu söylediğim de özür diledi benden. :D

26
İstersen seni boostlayabilirim sonradan kendin öğrenirsin oyunu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri