Dvi To Dp Dönüştürücü Önerisi

ZeroCMD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar benim ekran kartım Sapphire Nitro RX 470 8 GB sadece DVI çıkışı mevcut monitörümde Rampage RM-421s flower 24" 165Hz 1ms.

Bildiğiniz güzel bir dönüştürücü varmı 60hz üstü almak istiyorum o yüzden ekran kartını kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Monitörde hem hdmi hemde dvi çıkışı mevcut ikiside benim için olur bütçe sorun değil

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,478
Merhaba arkadaşlar benim ekran kartım Sapphire Nitro RX 470 8 GB sadece DVI çıkışı mevcut monitörümde Rampage RM-421s flower 24" 165Hz 1ms.

Bildiğiniz güzel bir dönüştürücü varmı 60hz üstü almak istiyorum o yüzden ekran kartını kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Monitörde hem hdmi hemde dvi çıkışı mevcut ikiside benim için olur bütçe sorun değil

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
614
Hdmi dönüştürücü daha kolay bulursun. Sahuraka hocamın attığı kablolar dönüştürücülere göre daha sağlıklı oluyor ama ekran hzinizi kısıtlayabilir. Ayrıca alırken yönüne de dikkat etmek gerekiyor, genelde tek yönlü oluyor. Hdmi-dvi ve dvi-hdmi birbirinden farklı oluyor. Aşağıdaki tip dönüştürücüler daha mantıklı bu yüzden, bunları hem çift yön kullanabiliyorsunuz, hemde kendimde test ettiğime göre herhangi bir kısıtlama yapmıyor, 144hz kullanmıştım. Ayrıca dvi soketi de 2 tip, 24+1 ve 24+5 olarak. Ekran kartınızdaki porta bakın, ona göre alın.
24+1 örnek olarak
24+5 örnek olarak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri