Dying Light Stay Human Indirimde Alınır Mı

Vikenta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Epic de şuan %60 indirimde 434 TL fiyata değer mi yoksa yeni çıkacak The Beastı almayı düşünüyorum

KS

Vikenta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
7 saat oynadım pek sarmadı 1. oyunu grafik harici bence çok daha iyiydi
1. oyunu bitireli çok oluyor benim şuan The Following bölümünü oynuyorum ve bitmek üzere 2. oyuna videolardan izlediğimde grafik anlamında 1. oyundan tartışmasız kat be kat daha iyi ama hala hikayesi kötümü iyimi bilmiyorum Dying Light oyununa bayılan biriyim daha dün akşam admlar The Beastı duyurdu Fragman olarak ve Kyle Crane dönmesine çok sevindim ama çok kararsız kaldım :/

Racoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
1. oyunu bitireli çok oluyor benim şuan The Following bölümünü oynuyorum ve bitmek üzere 2. oyuna videolardan izlediğimde grafik anlamında 1. oyundan tartışmasız kat be kat daha iyi ama hala hikayesi kötümü iyimi bilmiyorum Dying Light oyununa bayılan biriyim daha dün akşam admlar The Beastı duyurdu Fragman olarak ve Kyle Crane dönmesine çok sevindim ama çok kararsız kaldım :/
bilemiyorum çoğu kişi beğenmiş belkide ben sevememişimdir biraz gameplayine bakıp karar verebilirsin

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
540
ultimate alırsan beast bedava geliyor.
Güzel oyun bu arada dyinglight 2 al derim

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
540
The Beast ne kadara çıkır Allah bilir ama ultimate editiona 1600 TL vermekte ne bilim
1600 se zaten verme. ama dyinglight 2 yi kesinlik oyna derim. 1 oynamadıysan 1 den başla hatta 2sinin oldugu paket vardı daha uyguna geliyordu oan bi göz at

KS

Vikenta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben bi videolara bakim oyuna tatmin olursam alırım olmazsam The Beast çıktığı an paraya kıyarım :)

1600 se zaten verme. ama dyinglight 2 yi kesinlik oyna derim. 1 oynamadıysan 1 den başla hatta 2sinin oldugu paket vardı daha uyguna geliyordu oan bi göz at
1.oyunu bitireli baya oldu The Following paketi varmış onu oynuyorum hikayenin %90 nı bitti

riddLedSKL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Kişiye göre değişir tabii bu. İlk oyun daha iyi diyen de var. İkinci oyunu seven de var benim gibi. Atmosfer açısından ilk oyun net daha iyi. Pek tabii ki Co-Op oynayabilirsiniz bir arkadaşınızla beraber ama bu tarz oyunları solo oynayıp o stresi yaşamanın tadı başka yerde yok :D

KS

Vikenta

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kişiye göre değişir tabii bu. İlk oyun daha iyi diyen de var. İkinci oyunu seven de var benim gibi. Atmosfer açısından ilk oyun net daha iyi. Pek tabii ki Co-Op oynayabilirsiniz bir arkadaşınızla beraber ama bu tarz oyunları solo oynayıp o stresi yaşamanın tadı başka yerde yok :D
Evet tek başıma oynarken önüme bir anda ecel çıkınca altıma yapıyor gibi oluyorum gece ayrı bir stres veriyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri