EA Canlı Desteği Var mı? EA İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Merhaba,

EA artık hiçbir hesabıma bağlayamıyorum. İlk başta Amazon hesabında oldu şimdi ise Xbox amazon hesabımı aynı hesabıma bağlamama rağmen, şimdi tekrar bağlantı istiyor ve dediği şey yalnızca bir hesaba bağlanabilir diye bunun çözümü nedir?

Veya bilmiyorsanız EA ile nasıl iletişime geçebilirim?

Moderatörün son düzenlenenleri:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
EA > Manage my account > Account Linking
Canlı destek belli saatler ve günler aralığında açık. Şuan gördüğüm kadarıyla destek tamamen kapalı yarın açılacağı yazıyor yine de bi kontrol edebilirsiniz.

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
EA > Manage my account > Account Linking
Canlı destek belli saatler ve günler aralığında açık. Şuan gördüğüm kadarıyla destek tamamen kapalı yarın açılacağı yazıyor yine de bi kontrol edebilirsiniz.
hangi günler açık yarın hangi saatler arasında açık söyleyebilir misiniz şuana yazsam yarın mı cevap verirler yoksa açık olduğu günlerde mi yazmam lazım

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
hangi günler açık yarın hangi saatler arasında açık söyleyebilir misiniz şuana yazsam yarın mı cevap verirler yoksa açık olduğu günlerde mi yazmam lazım
Net saatleri ve günleri bilmiyorum, kendi deneyimime göre söyleyeyim size. Canlı destek için akşam saatlerinden önce kontrol edin. Ben akşam saatlerinde genellikle canlı destek ile karşılaştığımı hatırlamıyorum ve canlı destek eğer kapalı ise veya fazla yoğunluk varsa girdiğiniz gibi sayfanın en üstünde o an için düz bir şeritli bildirim şeklinde yazı ekliyorlar.

Canlı destek yerine normal bilet oluşturursanız bilet sırası size geldiğinde cevap alırsınız bu durum çok geç olmuyor genelde en erken 1-3 gün sürebiliyor (en azından bana yanıtları 3 günü geçmiyordu). Sizin durumunuz için canlı destek anına denk gelmeniz daha iyi olur bunun içinde iş günleri içerisinde ara ara girip kontrol edin.

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Net saatleri ve günleri bilmiyorum, kendi deneyimime göre söyleyeyim size. Canlı destek için akşam saatlerinden önce kontrol edin. Ben akşam saatlerinde genellikle canlı destek ile karşılaştığımı hatırlamıyorum ve canlı destek eğer kapalı ise veya fazla yoğunluk varsa girdiğiniz gibi sayfanın en üstünde o an için düz bir şeritli bildirim şeklinde yazı ekliyorlar.

Canlı destek yerine normal bilet oluşturursanız bilet sırası size geldiğinde cevap alırsınız bu durum çok geç olmuyor genelde en erken 1-3 gün sürebiliyor (en azından bana yanıtları 3 günü geçmiyordu). Sizin durumunuz için canlı destek anına denk gelmeniz daha iyi olur bunun içinde iş günleri içerisinde ara ara girip kontrol edin.
kontrol ediyorum ama aktif değilller bilet nasıl atabilirim veya hatayı seçerken sırasıyla neleri seçmeliyim bir bilgin var mı

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
kontrol ediyorum ama aktif değilller bilet nasıl atabilirim veya hatayı seçerken sırasıyla neleri seçmeliyim bir bilgin var mı
Şu an canlı destek açık gözüküyor. Sayfadan EA > Manage my account > Account Linking adımlarını takip edin. "Subject" kısmına konuyu yazın ve "Request live chat" 'e basıp canlı destek için sırada bekleyin.

Canlı destek Türk değil, yeteri kadar İngilizcen yok ise Google Translate aracılığı ile İngilizce şekilde konuşabilirsin ama bunu belirt istersen yanlış anlamlar çıkmasın.

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
Şu an canlı destek açık gözüküyor. Sayfadan EA > Manage my account > Account Linking adımlarını takip edin. "Subject" kısmına konuyu yazın ve "Request live chat" 'e basıp canlı destek için sırada bekleyin.

Canlı destek Türk değil, yeteri kadar İngilizcen yok ise Google Translate aracılığı ile İngilizce şekilde konuşabilirsin ama bunu belirt istersen yanlış anlamlar çıkmasın.

hocam tam olarak acoount linking kısmı nerede subject i de bulamadım

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
çok rahatsız ediyorum kusura bakmayon bu konularda pek bilgim yok kusura bakmayın tekraradan

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
28
GİF olarak kaydettim, buradaki adımları yapabilirsin. Bunların sonrasında canlı desteğe bağlanıp temsilci ile görüşmen gerekli.
çok teşekkür ederim şuanda bağladım ne kadar teşekkür etsem az sonuçlanınca buradan yazarım

memedakiif

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
"Manage My Account" sekmesinde dediğiniz seçenek yok. Hangisini seçmeliyim

Lunis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam ea games hesabım çalındı google üzerinden hesabıma girebiliyorum ama mail ile şifreyi değiştiremiyorum. Canlı desteğe nasıl ulaşıcağımı bulamadım bilet gönderdim dün ve hala cevap alamadım bu durumu nasıl çözerim?

NOT: xbox üzerinden sadece fifa23 oynamıştım onun dışında ea hesabımda hiç birşey yapmadım satın alım gibi.

SS'deki görüntü hesabımı çalan kişinin koyduğu mail adresi hiç birşey yapamıyorum denesem bile kodu o mail hesabına gönderiyor.

Ekli dosyalar

• resim_2024-05-17_095540069.png
    resim_2024-05-17_095540069.png
    4.8 KB · Görüntüleme: 4

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri