Ea Fc 24 Epic Games "İş Ortağı Uygulaması Yüklenirken Bekle Hatası"

asafff

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar akşam 7-7:30 gibi aldığım oyun kütüphaneme şimdi eklendi tek çözüm beklemek ben yukarıdaki arkadaşlarn dediklerini yaptım ama olmadı çok düşündüm iade mi etsem diye sonra baktım 14 gün iade süresi varmış bikaç saat bekliyim dedim ve şuan geldi büyük ihtimalle yoğunluk var sadece bekleyin gerekirse 24 saat

Bende saat 7 gibi aldim ama birazdan yine denerim olmazsa yarına kalır ama bencede sunucu aşırı yoğun ondan 14 gün iade suresi içinde kesin bir çözüm bulunur diye dusunuyorum
bende çok tedirgin olmuştum ama sağolsun geldi

bende direkt ea hesabımda epic games gözükmüyor ve ea app i sil yükle yapsam dahi sorun çözülmüyor bırak oynamayı hesabı bile machleyemiyor
hocam onun için ayarlardaki uygulama kaldır yerinden ea app i kaldırın ardından ea app i sitesinden yükleyin ama giriş yapmayın epic ten fc 24 e yükle dediğinizde zaten sizi giriş yapma kısmına yönlendirecek ordan epicteki gmailinizle yeni hesap oluşturun(hesap doğum tarihinin 18 yaşından büyük olması gerekiyor) orda size soracak zaten bağlansın mı diye siz de bağlansın seçeneğine tıkladığınıda otomatikman hesap bağlanacaktır

Son düzenleme:

KahN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar FC24 ü 15-20 dakika önce aldım ve durum bendede aynı oyun epic kütüphanesinde gözüküyor fakat indirmeye çalıştığımda iş ortağı uygulaması bla bla diyor ve ea app acılıyor acıldıgında ea kütüphanemde fifa gözükmüyor ve ea hata verip res istiyor

Ekli dosyalar

• resim_2024-02-10_232722929.png
    resim_2024-02-10_232722929.png
    38.7 KB · Görüntüleme: 22

asafff

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar FC24 ü 15-20 dakika önce aldım ve durum bendede aynı oyun epic kütüphanesinde gözüküyor fakat indirmeye çalıştığımda iş ortağı uygulaması bla bla diyor ve ea app acılıyor acıldıgında ea kütüphanemde fifa gözükmüyor ve ea hata verip res istiyor
evet ea sürekli res istiyor ama dediğimn gibi 15 - 20 dk önce aldıysan sabahı bulabilir eklenmesi

umarım birazda olsa yardımcı olabilmişimdir:)

pentagor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benim eafc24 yüklendi girin tekrar deneyin bende oldu

KS

muslimsans

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar, merhabalar. Durum bende düzeldi. EA kütüphanesinde oyunum var şuanda. Sunucularla alakalı olduğunu sanıyorum. Bu sabah siz de bir kontrol edin.
İnşallah sizinkiler de düzelmiştir :)

Mustafa28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şu an sorun çözülmüş. Belli ki server sorunu. EA, Epic oyunlarını görmeye başladı. Hatta şu an yükleme dahi yapıyorum.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
bende sorun düzeldi

bykuma

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
evet ea sürekli res istiyor ama dediğimn gibi 15 - 20 dk önce aldıysan sabahı bulabilir eklenmesi

umarım birazda olsa yardımcı olabilmişimdir:)
Hocam bende böyle bir problem ortaya çıkıyor.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-03-20 194728.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-20 194728.png
    18.3 KB · Görüntüleme: 10

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri