Soru Easycep Güvenir Mi?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba, arkadaşlar Easycep - ikinci el Telefon , Akılı Saat , Aksesuar V.B şeyler alınır mi? güvenilir mi? arkadaşlar daha önce alışveriş yapan oldu mu? bu internet sitesinden. İnternet'de web site hakkında %50'50 Bir oran var birileri yapılır diyor diğerleri yapılmaz güvensiz diyor.​

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Merhaba, arkadaşlar Easycep - ikinci el Telefon , Akılı Saat , Aksesuar V.B şeyler alınır mi? güvenilir mi? arkadaşlar daha önce alışveriş yapan oldu mu? bu internet sitesinden. İnternet'de web site hakkında %50'50 Bir oran var birileri yapılır diyor diğerleri yapılmaz güvensiz diyor.​
2ci el olarak kendim teknoloji bakımından hiç güvenmiyorum

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
2ci el olarak kendim teknoloji bakımından hiç güvenmiyorum
Sorun burada zaten Easycep web sitesini çok duydum ama hiç alışveriş yapmadım güvenilir mi? güvenilmez mi? bilemiyorum bu yüzden kardeşim. Web sitesinden alışveriş yapan insanlar olmuş herkes de bu siteden memnun kalmış lakin şöyle bir sorun var bazı ikinci el web siteleri '' Arkadaş , Dost , Eş '' Artık kim varsa yorum attırıyorlar. Bu sayede alacak kullanıcılar '' Haa Bak Bu Web Sitesi Çok İyimiş Herkes Bu Siteden Memnun '' Kalmış deyip alışveriş yapıyor..

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Şahsen iphone almayı düşünüyordum o siteden, eğer telefon düşünüyorsanız tamamen şans meselesi verdiğiniz para havaya uçmasını istemiyorsanız 2 kuruş fazla olsun kırmızı olsun sözüne geliyor. Telefon dışında öbür saat v.s cihazlar nasıl bilemiyorum. Söylediklerine göre 14 gün içinde iade talebi oluyor diyorlar 1-2 yıl falan garanti sunuluyormuş cihaza.

Nazdrovya06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
1 sene önce ıphone 6 mı satmıştım ve paramı aldım hiçbir sorun yaşamadım.

Mev1oz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Sitede sıkıntı yok diye biliyorum fakat hiç alışveriş veya satış yapmadım.

Flyless_duck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Biraz şans faktörü var yenilenmiş cihaz sonuçta ne olduğunu bilemiyorsun 6s aldım ekran,pil,kasa değişmiş ekran dokunmatiği biraz garip 3 aylık kullanımdan sonra 2 tane ölü piksel var ama verdiğim paraya pek birşey beklemiyordum. 1 yıl garantileri var cihazlarında ama benim için pek sorun teşkil etmediği için göndermeyi düşünmüyorum. Yani alacaksan biraz şans işi mağazadan yana değil kullanılma seviyesinden yana problem çıkabilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri