Yardım Egzamam Için Yardım

Emirhanbayramf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
108
Merhabalar
Daha öncesinde seborik dermatit teşisi konuldu egzamam var saçlarımda burun çevremde ve göğsümde. Doktor konozol şampuan ve krem vermişti zamanında kullandım geçiriyor gibiydi ama saçlarımı çok sert yapıyor uzun saçlarım da sert olduğunda oldukça rahatsız ediyor. Bu dertten muzdarip arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi eczaneden reçetesiz veya marketlerden alabileceğim şampuan vesaire var mı ?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Merhabalar
Daha öncesinde seborik dermatit teşisi konuldu egzamam var saçlarımda burun çevremde ve göğsümde. Doktor konozol şampuan ve krem vermişti zamanında kullandım geçiriyor gibiydi ama saçlarımı çok sert yapıyor uzun saçlarım da sert olduğunda oldukça rahatsız ediyor. Bu dertten muzdarip arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi eczaneden reçetesiz veya marketlerden alabileceğim şampuan vesaire var mı ?
doktora söylerseniz daha iyi olur hocam. her insana göre değisir genlere göre bir etki yaratabilir

Nazdrovya06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam dercosun şampuanı var bu durumlar için bende de var yakınlarımda kullanıyor. Onu önerebilirim baya bir etkisi var saçıda aşırı yumusak güzel yapıyor. Saç için onu deneyebilirsin. Diğer yerler için bi önerim mallesef yok ama sac için o ürüne bir şans ver derim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri