Ekipman Tavsiyesi

TExisW

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Şimdi bir şey demek isterdim ama neyse.

BRE ANLAMAYAN KARDEŞİM SENSÖR HER ŞEY Mİ? 3335 ile 3395 farkı yok yok

haste neden alınmazmış anlat bakalım biraz? rezalet bir mouse ama sırf 3395i var diye aldığınız mouselar olduğu için mi?
farkı olmıyabilir 1 k verilcek mouse değil :d aynen kankam rezalet
bende de hyperx set var bu kadar fanboy değilim xd

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
tamam olay 2. el isteyip istememesi değil fiyatı 1k yı haketmıyor dedim anlamadın galiba :d
hakediyor? Şimdi gel bir piyasaya bakalım

Şimdi burda hepsi iyi mouseler, n3 gibi kırılgan veya kötü skatezli sorunlu mouseler değil. Siz hiç bir şey bilmeden "3395 SeNSÖRĞĞĞ" diye atladığınız için böyle bilgisiz yorumlar normal.

TExisW

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
hakediyor? Şimdi gel bir piyasaya bakalım

Şimdi burda hepsi iyi mouseler, n3 gibi kırılgan veya kötü skatezli sorunlu mouseler değil. Siz hiç bir şey bilmeden "3395 SeNSÖRĞĞĞ" diye atladığınız için böyle bilgisiz yorumlar normal.
yo sorunu filan yok :d kullanmadan bir yerlerde okuyarak yorum yapma şu özellikler ile aynı kablosuz daha iyisi varsa at onuda alalım xd he malzemi kalitesine lafım yok ama o kadarda kötü değil

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
yo sorunu filan yok 1k ya wıreless mouse :d kullanmadan bir yerlerde okuyarak yorum yapma şu özellikler ile aynı kablosuz daha iyisi varsa at onuda alalım xd
ALKJSADKL

wobble
çöp skatez
kötü malzeme kalitesi

yok aga ben anlamıyom ben bilmiyom, sorunu yok ya müq mouse ben bilmiyom yaşl skadlşkasdlş

TExisW

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
ALKJSADKL

wobble
çöp skatez
kötü malzeme kalitesi

yok aga ben anlamıyom ben bilmiyom, sorunu yok ya müq mouse ben bilmiyom yaşl skadlşkasdlş
kankam yedek mouse oldugu icin çok kullanmadıgım ıcın bu sorunlarla karşılaşmadım skatez belki ilerieyen zamanlarda sıkıntı çıkarabilir değiştirlir he yınede bu sorunları olsa bile belesşşşş ne yani gidip kablolu hasteye 1 k mi veriyim ehhehehe veren de enai dir değeri taş çatlasın 500 600 :d

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
kankam yedek mouse oldugu icin çok kullanmadıgım ıcın bu sorunlarla karşılaşmadım skatez belki ilerieyen zamanlarda sıkıntı çıkarabilir değiştirlir he yınede bu sorunları olsa bile belesşşşş ne yani gidip kablolu hasteye 1 k mi veriyim ehhehehe veren de enai dir değeri taş çatlasın 500 600 :d
tamam kanka cahilliğini kendine sakla

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,974
ha olebı olmus kanka daha da uzatmıcam kablolu haste en iyisi tm :d
Ya bir şey desem yeri değil.

Dostum n3 gibi aşırı kırılgan bir mouse öneriyorsun ve bilmeden yorum yapıyorsun. Forumda 10k mesajım var bak bakalım biraz onlara

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri