Ekipmanlarım Nasıldır?

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Hepsi toplam 1600 lira civarına geliyor bütçem ancak buna yetti yarın siparişlerini vereceğim sizce nasıldır gerek burdan gerek de çevremden aldığım tavsiyelerle seçtim ekipmanları

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Gayet iyi dostum ama bence ilerleyen zamanda klavye update at bence

KS

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Gayet iyi dostum ama bence ilerleyen zamanda klavye update at bence
zaten bütçem olmadığı için iyi bir model alamadım 1-1.5 sene içinde iyi bir klavye ile değiştireceğim bu bütçede red switch bunu bulabildim rampage, everest gibi markalardan kaliteli diyorlar onun için tercih ettim

onurilex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
35
zaten bütçem olmadığı için iyi bir model alamadım 1-1.5 sene içinde iyi bir klavye ile değiştireceğim bu bütçede red switch bunu bulabildim rampage, everest gibi markalardan kaliteli diyorlar onun için tercih ettim
güzel mouse tercih edilir klavye ve kulaklık çok bilgim yok ama fiyatına göre iyi geldi

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Hepsi toplam 1600 lira civarına geliyor bütçem ancak buna yetti yarın siparişlerini vereceğim sizce nasıldır gerek burdan gerek de çevremden aldığım tavsiyelerle seçtim ekipmanları
Aynı fareye sahibim orta tuşu hemen bozuldu 2 ay sonra garantiye gönderdim sıfır değişim geldi, 3 ay sonrada o bozuldu tamir edildi adı altında geri gönderdiler, önermem, satıcısı bile bana kronik sorunlu sürekli değişim değişim evrakları geliyor servisten falan dedi.

onurilex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
35
Aynı fareye sahibim orta tuşu hemen bozuldu 2 ay sonra garantiye gönderdim sıfır değişim geldi, 3 ay sonrada o bozuldu tamir edildi adı altında geri gönderdiler, önermem, satıcısı bile bana kronik sorunlu sürekli değişim değişim evrakları geliyor servisten falan dedi.
oha la benim bildiğim en çok razer ım f/p ürünü

KS

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
hiç duymamıştım böyle bir sorunu olduğunu zaten garantisi var çok sıkıntı olacağını sanmıyorum kullananların çoğu memnun mousedan

w4da

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
elin buyukse razeri almani onermem

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,973
Teknoloji şans işi, herkeste scrolk olucak değil.

Klavye hariç güzel

mjollnir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Razer bundle alıp üstüne bu klavyeyi aldığınızda 2k ya geliyor şu an bundle 1525 tl trendyolda.Hem mouse hem de kulaklık daha iyi olmuş olur şahsi fikrim.Bütçenizi aşabilir misiniz bilmiyorum tabii.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,973
Razer bundle alıp üstüne bu klavyeyi aldığınızda 2k ya geliyor şu an bundle 1525 tl trendyolda.Hem mouse hem de kulaklık daha iyi olmuş olur şahsi fikrim.Bütçenizi aşabilir misiniz bilmiyorum tabii.
O set büyük ihtimalle outlet ürünler sorun yaşayan çok

KS

burakovic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri