35.000-45.000 TL Vatan Bilgisayarda Satılan 2 Sistem Karşılaştırması

gksl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
i5 14400f
Ekran Kartı
4070 SUPER
Merhabalar,

bu iki sistem arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz? Yapmam gerek farklı özelleştirmeler var mıdır?

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Çok güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle :)

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
444
amd olanı tercih ederdim. amd olanın bir versiyonu daha mevcut onada göz atmanızı öneririm.
Thermaltake in o kasasını kullanıyorum memnunum.

reis2387

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İntel olanı al kardeşim. Anakart hariç aynısından kullanıyorum. goat 4 sistem aldım. Çok memnunum fiyat performans ürünü. Al bana dua edersin :)

KS

gksl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
amd olanı tercih ederdim. amd olanın bir versiyonu daha mevcut onada göz atmanızı öneririm.
Thermaltake in o kasasını kullanıyorum memnunum.
Göz attım eve dediğiniz gibi o versiyonu daha iyi gibi sanki. Beyaz olanda 3 tane 120 mm fan var siyah olanda 4 tane 120 mm fan var. sizinki hangisi ? Aslında beyaz olan daha güzel gözüküyor ama 1 fan için siyah olanı mı tercih etmek mantıklı olur?

İntel olanı al kardeşim. Anakart hariç aynısından kullanıyorum. goat 4 sistem aldım. Çok memnunum fiyat performans ürünü. Al bana dua edersin :)
intel daha stabil gözüküyor fakat sisteme müdahale edilmiyor koydukları ram seçenekleri hep ddr4 ram , sırf bu yüzden amd olanı tercih edeceğim gibi gözüküyor

AMD sistemi tavsiye ederim.
Yorumun için teşekkür ederim.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
444
Göz attım eve dediğiniz gibi o versiyonu daha iyi gibi sanki. Beyaz olanda 3 tane 120 mm fan var siyah olanda 4 tane 120 mm fan var. sizinki hangisi ? Aslında beyaz olan daha güzel gözüküyor ama 1 fan için siyah olanı mı tercih etmek mantıklı olur?

intel daha stabil gözüküyor fakat sisteme müdahale edilmiyor koydukları ram seçenekleri hep ddr4 ram , sırf bu yüzden amd olanı tercih edeceğim gibi gözüküyor

Yorumun için teşekkür ederim.
thermaltake kullanıyorum siyah 3 ön fan 1 egzoz arka fan mevcut bağlantıları iyi yapmaları lazım çoklayıcı kullanılmış. reset iptal edilip rgb yapılmış. Çoklayıcı sayesinde ön ve egzoz fana anakart uygulamasından erişebiliyorum. Fan hızları kontrolüm altında.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,112
Merhabalar,

bu iki sistem arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz? Yapmam gerek farklı özelleştirmeler var mıdır?

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Çok güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle :)
7500F işlemcili ve DDR5 olan sistem varken diğerinin şansı yok. Alternatif bile almazdım şahsen. Diğer sistemin şu versiyonuda var
Bu sistemde 3000D isimli kasa var, S200 TG ye göre daha tercih edilebilir bir kasa. Bu sistemlerde RAM ve Anakart özelleştirmeleri gereksiz çöp ve gereksiz pahalı. Kendime alacak olsam sadece SSD yi Kioxia 1TB yapardım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri