Ekran Gidip Gelmesi

Görkem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar merhaba bir sorunum var ekran karti testimi furmarktan yapıyorum gayet normal stabil çalışıyor olması gerektiği gibi ama test bittikten sonra ekran gidip geliyor ve yatay çizgiler geliyor 3 5 saniyelik bunu tv ekranında yapıyor ama monitöre takınca herhangi bir sıkıntı olmuyor zaman geçtikten sonra monitörde de gidip gelmeler oluyor sorunu bilen varmıdır?

LKRF

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Knk bağlantı kablonla ilgili bir sorun olabilir. Başka bir kabloyla test etmeni öneririm.

KS

Görkem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Knk bağlantı kablonla ilgili bir sorun olabilir. Başka bir kabloyla test etmeni öneririm.
Kanka aynı kabloyla diğer ekran kartını deniyorum tv de çözünürlük fazla olduğu için git gel yapıyor çözünürlük düşürünce birşey kalmıyor

LKRF

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Win+Ctrl+Shift+B yapıp ekran kartını resetleyip dene. Hala aynı şey oluyorsa mevcut sürücünü kaldırıp en yeni sürücüyü temiz kurulum yapabilrisin.

Win+Ctrl+Shift+B yapıp ekran kartını resetleyip dene. Hala aynı şey oluyorsa mevcut sürücünü kaldırıp en yeni sürücüyü temiz kurulum yapabilrisin.
Baktın hala devam ediyor varsa garantin, garantiye göndermekten başka çare yok sanırım.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Arkadaşlar merhaba bir sorunum var ekran karti testimi furmarktan yapıyorum gayet normal stabil çalışıyor olması gerektiği gibi ama test bittikten sonra ekran gidip geliyor ve yatay çizgiler geliyor 3 5 saniyelik bunu tv ekranında yapıyor ama monitöre takınca herhangi bir sıkıntı olmuyor zaman geçtikten sonra monitörde de gidip gelmeler oluyor sorunu bilen varmıdır?
hocam ekran kartınızda sorun olabilir driverların kurulu olduğuna dikkat et

KS

Görkem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hocam ekran kartınızda sorun olabilir driverların kurulu olduğuna dikkat et
Usta şuanda elimde 2 tane ekran karti var 2050 super ve 1060 6gb ama ikisinde de aynı sorunu yaşıyorum ve sürücüleri güncel yeni kurulum yaptım

Usta şuanda elimde 2 tane ekran karti var 2050 super ve 1060 6gb ama ikisinde de aynı sorunu yaşıyorum ve sürücüleri güncel yeni kurulum yaptım
hocam ekran kartınızda sorun olabilir driverların kurulu
Tv bağlantı yaptigimda kendini belli ediyor hemen ama monitörde şuan bir sıkıntı olmuyor ekran kartlarının ikiside mi sıkıntılı diye düşünmeye başladım ramlari çıkarıp taktım yeni psu aldım ama sorun Tv de hala devam ediyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri