Ekran görüntü gelmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Soulfly3755

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle saygılar... Benim pc de sorun yoktu ekran kartını çıkardım fotoğraflarını çekmem lazimdi herhangi bir darbede görmedi geri taktım kasa çalışıyor ama monitöre görüntü gelmiyor acaba neden kaynaklanıyor termal macun değiştir felan dediler doğru mudur? Bi yardım edin bana lütfen. şimdiden teşekkür ederim...

KS

Soulfly3755

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaslar hatali bir takim yok ve benim anakartta onboard yok herneyse kablolar tam herşey ayarlı ama goruntu gelmiyor anlayamadim kasadanda farkli bir ses gelmiyor

Ksksk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Acil yardım! Monitörüm eski vga hdmi dönüştürücü kullanıyorum ve görüntü gitti gelmiyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ksksk' Alıntı:
Acil yardım! Monitörüm eski vga hdmi dönüştürücü kullanıyorum ve görüntü gitti gelmiyor

Lütfen yeni konu açın oradan yardımcı olalım. Buradan söyleyebileceğim şeyler. Dönüştürücünüz arızalanmışmolabilr yada kablonuz. RAM leriniz hatalı okunuyor olabilir çıkartıp uçlarını silgi ile silip temizleyin ve öyle takın. Monitörünüz arızalanmış olabilir kontrol edin başka bir cihazda. Geri kalanlara konunuzu açtığınızda bunların sonuçlarına göre bakarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri