Ekran kartı algılanmiyor

darksoulselami

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
CS : GO oynamak istiyordum yeni laptopla fakat cs go yu indirdikten sonra açtım ve ekran kartı algılanmiyor hatası çıktı. Ne yapmalıyım?

KS

darksoulselami

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
darksoulselami' Alıntı:
CS : GO oynamak istiyordum yeni laptopla fakat cs go yu indirdikten sonra açtım ve ekran kartı algılanmiyor hatası çıktı. Ne yapmalıyım?
Simdi driverlar guncel amayinede kasiyor hem de warbandda falan da kasiyor low da ve simdi intel hd graficse gecti ultrada kasmadan oynatiyor. Saka gibi

@Enes Değirmenci [font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Simdi driverlar guncel amayinede kasiyor hem de warbandda falan da kasiyor low da ve simdi intel hd graficse gecti ultrada kasmadan oynatiyor. Saka gibi[/font]

KS

darksoulselami

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tamam da mesela şimdi de ıntelde ama csgo ve benzerı oyunlar fullde oynuyor ama gtx mx230 da kasıyor. Ben 1 2 yerini kurcaladım iu an gtx mx 230 ve ıntel aynı anda çalışıyor. Ve bu kendı kendıne oldu. Şaka gıbı....

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
MX230'u varsayılan olarak ayarladın mı? DDU ile ekran kartı driverlarını kaldır. Daha sonra yeniden yükle. MX 230 CS:GO'yu düzgün bir şekilde oynatabilecek bir ekran kartı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri