Ekran Kartı Alım Satım

Sina

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sizce şimdi ekran kartı alıp ilerde satmak mantıklı mı fiyatlar azalır mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Eren Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Şuan çok belirsiz ama dolar yükseliyor ve ekran kartı fiyatları artıcak gibi duruyor. Al Sat olarak değilde ihtiyacın varsa ve paran yeterse almanı öneririm. :D

KS

Sina

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şuan çok belirsiz ama dolar yükseliyor ve ekran kartı fiyatları artıcak gibi duruyor. Al Sat olarak değilde ihtiyacın varsa ve paran yeterse almanı öneririm. :D
Hocam peki 5.000 TL ekran kartı önerir misin

KazKara41.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
bir sürü ihtimal var zararda edebilirsiniz karda dolar euro karşısında değerlendi kartlarda biraz düşüş yaşandı en çok amd kartlarda yaşandı fiyat düşüşü ama yeni kartlar çıkıp f/p olursa o zaman satmanız zorlaşabilir hele ki kartı ne kadara alacağınıza bağlı olarak

sercilong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
70
İlerde satarım kar ederim mantığıyla ekran kartı alacaksanız almayın. Karda edebilirsiniz zararda, ihtiyacınız yoksa sırf kar ederim mantığıyla almanızı tavsiye etmiyorum. Son zamanlarda ekran kartları globalde düşüş trendinde. Ama piyasanın sağı solu belli olmaz.

Özetle kar etmek için alacaksanız tavsiye etmiyorum, ama ihtiyacınız varsa hemen almanızı tavsiye ederim :)

Eren Al

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Aslında güzel düşmeye başlamıştı. Fakat şuan dolar arttığı için hemen 1K koymuşlar üstüne.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri