Ekran Kartı Bu Hatayı Niye Verir Sizce?

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Selam Arkadaşlar,

Ekran kartı bu hatayı veriyor bazen neden yapar sistem daha yeni RX 6650 XT ekran kartı AMD Ryzen 5600 işlemci

Yardımlarınızı rica ederim.

( Buda sabah yaşadığım sorun ve Form açmıştım ) arka planda silkroad online Charları botta iken CS go girdim ( sıcaklıklar düşük 55-60 derece arasındaydı ) biraz oynayınca kulaklığı USB girişine takınca ekran gitti pc kendini resetledi ve aygıt yöneticisinden baktığımda ekran kartını görmüyordu zaten masa üstü gorseli de oldukça büyüdü ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeniden yükledim şuan için sorun yok.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    138.4 KB · Görüntüleme: 15
Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Sistemdeki başka bir yazılım veya sürücü AMD sürücüsünü bozmuş gibi duruyor. Oda haliyle Crash vermiş. Bir daha olursa DDU yazılımını indirip kart sürücünüzü Windows güvenli mod aşamasında kaldırın. Windows güncellemelerini kısa süreli durdurup sürücünüzü manuel indirip kurun. Sistemi yeniden başlatıp sorunu böyle kontrol edin.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135
sorunun çözümünü bilmiyorum fakat gönderi yanlış konuya açılmış moderatörler düzeltebilir.

KS

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Sistemdeki başka bir yazılım veya sürücü AMD sürücüsünü bozmuş gibi duruyor. Oda haliyle Crash vermiş. Bir daha olursa DDU yazılımını indirip kart sürücünüzü Windows güvenli mod aşamasında kaldırın. Windows güncellemelerini kısa süreli durdurup sürücünüzü manuel indirip kurun. Sistemi yeniden başlatıp sorunu böyle kontrol edin.
hatayı çok nadir veriyor ve şuanlık sadece silkroad online oynarken veriyor onu anlayamadım ben ve dediklerinizide hiç bilmediğim için kavrayamadım konuyu tekrarlarsa araştırarak denicem artık. ayrıca sürücüyü falan kendim manuel indirip kuruyorum zaten

KS

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
birde oyunu hala oynayabiliyorum o hatayı verdi ve hatayı kapattım devam ediyor oyun sorun yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri