Ekran Kartı Fanı Sürekli Çalışıyor.

nıhaıMer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar herkese,
Gigabyte 4060 Tİ ekran kartım var. Boşta 40 dereceleri görüyor. Pcyi ilk aldığımda 50 derecenin altındayken fan açmıyordu. Ancak şuan 40 derece de olsa fanlar açık. Bunu nası ve nerden düzeltebiliriz? Bilgisi olan var mı?

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
152
Merhabalar herkese,
Gigabyte 4060 Tİ ekran kartım var. Boşta 40 dereceleri görüyor. Pcyi ilk aldığımda 50 derecenin altındayken fan açmıyordu. Ancak şuan 40 derece de olsa fanlar açık. Bunu nası ve nerden düzeltebiliriz? Bilgisi olan var mı?
Bu durum başlamadan önce fan ayarı yapmak için msi afterburner vb. program ya da programlar kullandınız mı?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
538
bi programla bir şeye bakarken auto dan sürekliye almışsındır. Biostan veya kartın kendş yazılımından düzeltirsin

KS

nıhaıMer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bi programla bir şeye bakarken auto dan sürekliye almışsındır. Biostan veya kartın kendş yazılımından düzeltirsin
msi afterburnerde ayarlarımı sıfırladım ancak hala aynı. Biosdan da nasıl düzeltebilirim videosu vs. var mıdır. Anakart gıgabyte b550m

KS

nıhaıMer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
1724190959753.png

gigabyte control centerde de ayarlar bu şekilde.

Noddle

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar herkese,
her zaman açık olsa ne olcak ne güzel soğutuyo işte sistemi yanmasından iyidir hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri