Ekran Kartı Güncelleme Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atakan Özbay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocalar apu sistem kullanıyorum r3 2200g işlemci var amd'nin sitesinden en son update'ini indiriyorum kuruyorum ama hala güncelleme var diyor çözemedim neden böyle olduğunu 19.1.1 son sürüm yeni olan güncelleme sürümüde 19.1.1

Buda Resim: 
16ZMLG.png

Atakan Özbay' Alıntı:
Hocalar apu sistem kullanıyorum r3 2200g işlemci var amd'nin sitesinden en son update'ini indiriyorum kuruyorum ama hala güncelleme var diyor çözemedim neden böyle olduğunu 19.1.1 son sürüm yeni olan güncelleme sürümüde 19.1.1

Bu arada bir şey daha eklemek istiyorum DDU Programı ile ekran kartını kaldırım yeniden en son sürümü yükledim yine aynı sorun devam ediyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
En son sürümü kurduysan sorun yok demektir. Yazılımsal bir algılama sorunudur. Dert etmeyin. Bu arada çipset sürücünüzüde kurun anakartınız için oda buna sebep olabilir. AMD Support yazın ve Çipset sürücü bölümünden anakartınıza uygun çipseti indirip kurın.

KS

Atakan Özbay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
En son sürümü kurduysan sorun yok demektir. Yazılımsal bir algılama sorunudur. Dert etmeyin. Bu arada çipset sürücünüzüde kurun anakartınız için oda buna sebep olabilir. AMD Support yazın ve Çipset sürücü bölümünden anakartınıza uygun çipseti indirip kurın.

hangisinin uygun oyup olmadığını bulamadım anakart modelimi söylesen siz bulabilirmisiniz acaba

anakart modeli: MSI A320M PRO-VD/S AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200MHz (OC) VGA DVI Anakart

ugur.gozaydin' Alıntı:

tamam buldum cipseti teşekkür ederim bi deniyim kurmayı

cipseti kurdum değişen bişi olmadı neyse söylediğinze göre herhangi bir sorun yok o zaman tekrardan teşekkür ediyorum yine bir sorunun olursa bu foruma gelir sizlere danışırım iyi günler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bir sorun olmaz, yazılımın çalışmasında bir kontrol sorunu olabilir. Sürümün güncelliğini test edemiyordur. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri