Ekran Kartı Iadesi

musa.kalkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
4 gün önce ekran kartı aldım sinerjiden kurdum oyun oynarken birden mavi ekran verdi evdeki diğer bilgisayarda da denedim ondada yine hata verdi iade talebi oluşturdum alırlarmı ekran kartı rx6700xt

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
4 gün önce ekran kartı aldım sinerjiden kurdum oyun oynarken birden mavi ekran verdi evdeki diğer bilgisayarda da denedim ondada yine hata verdi iade talebi oluşturdum alırlarmı ekran kartı rx6700xt
Almak zorundalar. herhangi bir deforme yapmadıysanız

dormicum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
77
hocam merhaba süreç nasıl işledi. Bende iade edeceğim 2 gün önce eline ulaştı ekran kartı taktım, kurdum. Fakat malzeme kalitesini beğenmedim. İade sürecinde nasıl gerçekleşti.

KS

musa.kalkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
hocam merhaba süreç nasıl işledi. Bende iade edeceğim 2 gün önce eline ulaştı ekran kartı taktım, kurdum. Fakat malzeme kalitesini beğenmedim. İade sürecinde nasıl gerçekleşti.
Merhabalar dostum ben ekran kartini iade etmedim.daha dogrusu iadeye gonderdim ekran karti hatasizmis,pcmi komple hasar tespit icin bilgisayarciya goturdum sorun anakarttanmis ekran kartini takarken anakartta bitane küçük soketi kırmışım

dormicum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
77
Merhabalar dostum ben ekran kartini iade etmedim.daha dogrusu iadeye gonderdim ekran karti hatasizmis,pcmi komple hasar tespit icin bilgisayarciya goturdum sorun anakarttanmis ekran kartini takarken anakartta bitane küçük soketi kırmı
teşekkürler dostum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri