Soru Ekran Kartı Olarak Hangisi Daha Iyi NVIDIA Mı Yoksa AMD Mi

Uğurr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
ekran kartı olarak hangisi daha iyi nvidia mı yoksa amd mi

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
ekran kartı olarak hangisi daha iyi nvidia mı yoksa amd mi
Aslinda amd coğu oyunda ezip geçiyor ama tercihen çogu insan nvdia seciyor bence ful oyun oynayacaksan amd sec ama daha detayli kullanacaksan nvidia secebilirsin bence ya

H0CA

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Bu oku atma işte bu ok zehirli.
Kan akıtır bu soru buralarda :)

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
Laptop tarafında eski nesil amd ve nvidia tarafı kullandım baya eskiden. Amd driver konusunda çok sorun çektiriyordu. Abimin amd ekran kartlı laptopuna düzgün driver yüklemek için 1 aydan fazla uğraştığımı bilirim. Ama driver yüklenince benim nvidia kartlı laptoptan iyi çalışırdı. O zamandan beri nvidia hariç kart kullanmadım ne masa üstü ne de laptop olarak. Hiç başımın ağrıdığını hatırlamıyorum. (arızalı bir cihaz hariç.) Sene olmuş 2023 amd tarafında hala driver sorunu yaşayanlar var. Biraz düzelttiklerini söyleyenlerde var tabi ama kendim kullanmadım yorum yapamayacağım. Amd saf performans olarak iyi ama nvidia stabilite açısından daha iyi. Kendi açımdan nvidiadan şaşmam ama amd'nin de hakkını yemem. Bütçenize uygun olana yönelmek ve almak bu şartlarda en iyi seçim olacaktır yoksa yakında eliniz boş kalabilir.

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
Nvidia vram cimriliği yapmasa nvidia derdim ama vram cimriliği yaptığı için net amd

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri