Ekran Kartı Sıcaklığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimcancl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sapphire RX590 NITRO+ SE VAR bende yaklaşık bi 3 yıldır kullanıyorum ve 1 buçuk veya 2 yıl çok yüksek sıcaklıklarda oynadım kasam çok çok kötüydü neyse artık bazı oyunlarda 75-80 derece görüyorum macunu bir yere gidip değiştittireceğim.

Siz olsanız ne yapardınız? sizce kaç tl alırlar? ve ID Cooling TG25 termal macun var bende aldığım soğutucunun içinden çıkmıştı yarısını kullandım ya şimdi ben yaparım ama sonra pc açılmazsa falan kendime kötü şeyler yaparım sinir krizi geçiririm çok korkuyorum o yüzden birisine yaptırmak istiyorum benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Sistem özelliklerim(sorucaklar için):

Kasa=Dark Maxima V20
Anakart=Msi B450M Bazooka V2
İşlemci=AMD Ryzen 5 2600
Ekran kartı=Sapphire RX590 NITRO+ SE 8GB
Ram=Crucial 8GB Ballistix Sport L GRAY DDR4 3000MHZ CL15
SSD=Crucial 120gb BX500 HDD: WD Blue 1TB 7200RPM SATA(WD10EZEX)
İşlemci Soğutucusu= ID-Cooling SE-224-XT Black

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Ekran kartı için o macunu önermem ama kullanılabilir her türlü iş yarayacaktır. Sizin yerinizde olsam termal pad + iyi bir macun alıp kartı güzelce elden geçirirdim. Termal pad için kalınlıkları markadan öğrenebilirsiniz. Biraz fazla para harcarsınız ama değecektir.

KS

ibrahimcancl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ekran kartı için o macunu önermem ama kullanılabilir her türlü iş yarayacaktır. Sizin yerinizde olsam termal pad + iyi bir macun alıp kartı güzelce elden geçirirdim. Termal pad için kalınlıkları markadan öğrenebilirsiniz. Biraz fazla para harcarsınız ama değecektir.
neden bu macunu önermiyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri