Yardım Ekran Kartı Tamamını Kullanmıyor

samolokkoo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
3070 kullanıyorum son dönemlerde fpsim düştü sonrasında farkettim ki pubg oynarken yüzde 35 -45 arası kullanıyor öncesinde tamamını kullanıyordu bunun sebebi nedir?

erdem_guldur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
V Sync açılmış olabilir. Yada FPS Kilidini açmış olabilirsin. Oyunun grafik ayarlarının resmini atarsan bakalım.

erdem_guldur

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Şu an bende anlamadım :D Ekran karttı için özel bir yönetim paneli kullanıyormusun?. Ekran kartının ayarlarını falan yapmak için. Oradan oyunun FPS değerini kilitlemiş falan olabilir misin?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
3070 kullanıyorum son dönemlerde fpsim düştü sonrasında farkettim ki pubg oynarken yüzde 35 -45 arası kullanıyor öncesinde tamamını kullanıyordu bunun sebebi nedir?
belki darboğaz yada ekran kartı o oyunda pek cok güç kullanacak kadar güçlü değildir, furmark ile test yapın

FurMark

KS

samolokkoo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Hocam bu seferde gözüme çok tuhaf geliyor alışamadım demek istediğim şu ben performans ayarlarda işleme ölceği 100 de uzak görüş yüksekde geri kalanlar düşüktü buna rağmen ekran kartı kullanımı 100 dü sonradan düştü dediğim gibi güncellemelerden sonra kaynaklandı diye düşünüyoprum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,502
Hocam bu seferde gözüme çok tuhaf geliyor alışamadım demek istediğim şu ben performans ayarlarda işleme ölceği 100 de uzak görüş yüksekde geri kalanlar düşüktü buna rağmen ekran kartı kullanımı 100 dü sonradan düştü dediğim gibi güncellemelerden sonra kaynaklandı diye düşünüyoprum
Optimizasyon gelmiş olabilir bu sebeple düşmüştür

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri