Ekran Kartı Tutacağı Lazım mı ?

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
ASUS Rog Strix 6700XT OC Edition ekran kartı aldım. Bu ekran kartına ekran kartı tutacağı lazım mı ? Baya büyük bir karta benziyor. Bütçe sıkıntısı yok. Zaten bir tutacak ne kadar olabilir maksimum 500 TL. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Ekran kartı tutacağının RGB olmasına gerek yok kasanın her yeri RGB oldu zaten :D Bi ara tekrar böyle bir konu açmıştım ama üstünden belirli bir zaman geçtiği için tekrar açıyorum.
-
-
Sistemim
İşlemci: intel i5-12600k
Anakart: Asus B-660 A Wifi Gaming
SSD:Samsung 980 Pro 1tb(7000mb/5000mb)
Kasa+psu:Corsair 4000x + 750w corsair xcf750 +80 bronz
Sıvı soğutma: Corsair h150i elite capellix
Ram: Corsair 2x8GB vengeance pro 3200MHz

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Asus Rog Strix 6700XT OC Edition ekran kartı aldım. Bu ekran kartına ekran kartı tutacağı lazım mı ? Baya büyük bir karta benziyor. Bütce sıkıntısı yok. Zaten bir tutacak ne kadar olabilir max 500TL. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Ekran kartı tutacağının RGB olmasına gerek yok kasanın her yeri RGB oldu zaten :D Bi ara tekrar böyle bir konu açmıştım ama üstünden belirli bir zaman geçtiği için tekrar açıyorum.
-
-
Sistemim
İşlemci: intel i5-12600k
Anakart: Asus B-660 A Wifi Gaming
SSD:Samsung 980 Pro 1tb(7000mb/5000mb)
Kasa+psu:Corsair 4000x + 750w corsair xcf750 +80 bronz
Sıvı soğutma: Corsair h150i elite capellix
Ram: Corsair 2x8GB vengeance pro 3200MHz
Ekran kartı toplamda 2.9 slot yer kaplıyor.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Bir liraları diz üst üste. Kartı destekleyecek kadarını siyah bantla bantla. İstersen renkli bant kullanabilirsin. şaka değildi yapan arkadaşım var. Bu arada önerilen ürün için rgb 3pin 5v girişe ihtiyacınız var anakartta. Bende mesela yer yok 2 port var dolu ikiside. Henüz kaliteli bir 3 pin çoklayıcı bulamadım. Onun dışında 3D ile yapılan modellerden bazıları güzel oluyor bakıp birilerine yaptırabilirsiniz

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
- Bu ürünü alabilirsiniz. Benzer tasarımda Cooler Master ELV8 var piyasada ama fiyatına bakmadım.
Anakartımda ADD_GEN 2 girişi var. Aura SYNC ile de kontrol ediliyormuş bana çok güzel geldi upHERE :) Yarın siparişini veririm büyük ihtimalle teşekkürler hocam.

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Bir liraları diz üst üste. Kartı destekleyecek kadarını siyah bantla bantla. İstersen renkli bant kullanabilirsin. şaka değildi yapan arkadaşım var. Bu arada önerilen ürün için rgb 3pin 5v girişe ihtiyacınız var anakartta. Bende mesela yer yok 2 port var dolu ikiside. Henüz kaliteli bir 3 pin çoklayıcı bulamadım. Onun dışında 3D ile yapılan modellerden bazıları güzel oluyor bakıp birilerine yaptırabilirsiniz
Hocam sisteme gitmişiz 20k üstü para vermişiz, sizce bu yapılır mı :D

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Onun sadece ekran kartı 20k sisteme bakmaz keyfe bakar bence bende ekran kartımı dikey kullanmadan önce ona benzer bir çözüme gitmiştim
Hocam sisteme gidip 20-40k arası para bayıldıktan sonra demir para koymak ne bileyim. Saçma ve mantıksız bence. Bahsettiğimiz paralar büyük paralar. Ekran kartı tutacağı ise 200-300 TL.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Hocam sisteme gidip 20-40k arası para bayıldıktan sonra demir para koymak ne bileyim. Saçma ve mantıksız bence. Bahsettiğimiz paralar büyük paralar. Ekran kartı tutacağı ise 200-300 TL.
Tutucular arasında seçim yapamamıştı. İdareten koyup göz zevkine uydurdu öyle bıraktı memnun ‍♂️

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri