Ekran Karti Vram Arttirma Hakkinda

slckysnky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Ekran kartlarının fiziksel olarak vram yükseltilmesi mümkün mü? daha önce böyle bir şey yapıldımı? sonuçları ne acaba? youtube üzerinde rx580 4gb 8gb a upgrade edilmiş ve sonuç normal. Ne zamandır bu konu kafamda dönüp duruyo.

Ekran kartlarının fiziksel olarak vram yükseltilmesi mümkün mü? daha önce böyle bir şey yapıldımı? sonuçları ne acaba? youtube üzerinde rx580 4gb 8gb a upgrade edilmiş ve sonuç normal. Ne zamandır bu konu kafamda dönüp duruyo.

ASLINDA SORUM ŞU. 4060 8GB LIK BİR EKRAN KARTININ FİZİKSEL OLARAK VRAM YÜKSELTME YAPILMASI MÜMKÜNMÜ?

ersan.gokdag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
çeşitli fiziksel müdahalelerle ve bios kodlayabiliyorsan olur ama kartın 16gb versionu zaten cıkacak gibi

bi incele derim

Laws

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135

ASLINDA SORUM ŞU. 4060 8GB LIK BİR EKRAN KARTININ FİZİKSEL OLARAK VRAM YÜKSELTME YAPILMASI MÜMKÜNMÜ?
Emin degilim fakat 4000 serisine yapilmiyor diye biliyorum

KS

slckysnky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
anladığım kadarıyla attığın taş kuşu ürkütmüyo çok ince değişiklikler dışında pek de bir önemi yok

ersan.gokdag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
2k ve üstüne cıkmayınca pek farketmiyo imzamdaki masaüstünü kullanıyom fh4 bf1 bf5 gibi oyunlar oynuyorum sıkıntım yok ve 2k ultra ayarda

Son düzenleme:
KS

slckysnky

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
2k da bir problem yaşamıyorum fakat 4k da vram çok gerekli olacak gibi hele 8k yaygınlaşmaya başladığında...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri