Ekran Kartı

arda654

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
PC boş durumda öylece dururken ekran kapandı ve bir anda boşta olan ekran kartı kendi fan hızını 100 e aldı sonra ben klavyeye dokununca düzeldi bir sorun olabilirmi acaba?

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
occt testi yapsistem kapanırsa powersuply değiştir kapanmazsa arızayı araman gerek

KS

arda654

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
occt testi yapsistem kapanırsa powersuply değiştir kapanmazsa arızayı araman gerek
O testi nasıl yapabilirim şuan baktığımda göre PC de yavaşlama oldu bir anda 30 dk öncesinde birşeyi yoktu konuyu açmadan önce

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
549
Güncelleme yapmış olabilir misin ? veya otomatik indirmiştir. Ekran kartı güncellemesinde siyah ekran olur 1sn sonra düzelir.

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
muhtemel kalabalık bir windows güncellemesinede takılmış olabilir geçmişte sistem açılmaz kapanmaz durumları vardı hala oluyor demekki

KS

arda654

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
başlattan windows update yi aç bak bakalım güncelleme varmı bekleyen varsa yükleyip bitirmesini bekle
occt için youtube ye bakabilirsin en önemli özelliği powersuply a yük bindirip yeterli ve kararlılığını test eder işlemciyi kullanır çoğunlukla ram testi ekran kartı onlarıda test eder
power de sıkıntı varsa sistem reset atar yada kapatınır

KS

arda654

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
başlattan windows update yi aç bak bakalım güncelleme varmı bekleyen varsa yükleyip bitirmesini bekle
occt için youtube ye bakabilirsin en önemli özelliği powersuply a yük bindirip yeterli ve kararlılığını test eder işlemciyi kullanır çoğunlukla ram testi ekran kartı onlarıda test eder
power de sıkıntı varsa sistem reset atar yada kapatınır
Ya yaptım ama PC fe kapanmadi bir sorunda çıkmadı forza 5 açtığımda ekran kartı 25 fan hızını geçmezdi şimdi 47 derecede 60 fan hızı açıyor ve ilk de en yüksekte açıp sonra düşüyor bir ayarmi yaptım bilmeden acaba

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri