Ekran kartını yurt dışından almak istemiyorum

Nazmi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkdaşlar pc için ekran krtık almak istiyorum oyun oynuyacam normalde ekran kartını aliexpress den alacaktım ama vergi vb şeylerden biraz korktumn gtx 650 ya da 750 alacaktım ama dedimki türkiyeden alsam en azından bozuk gelirse iade etme şansım var ama burda da gtx 750 pahalı benim bütçem için bana 250 tl yi fazla geçmiyecek lol , paladins . cs:go gibi oyunları güzel bi ayrarda iyi performansla oynatacak ekra kartı önerirmisiniz link atarsanız sevinirim ::) .

KS

Nazmi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
dolar is very high ::D nerden bakabilirim 2. ellere varmıdır biz site öneriniz

KS

Nazmi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
2 el de pek güvenilir değil sanırım sizgene biraz bi araştırma yapar mısınız ben yaptım pek iyi bi şey çıkaramadım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Arkadaşa 700 TL 'ye adlığımız 1050 Ti olmuş 1300 TL , 500 TL zam gelmiş ve dolar böyle yükselmeye devam ederse dahada artacak. 2. sahibinden.com 'dan iyice araştırıp temiz olduğuna karar verdiğin bir satıcı bul ve konuşup yüz yüze veya canlı video ile kartı çalışır halde görmeyi iste kabul ederse bak sorun yoksa al bu arada alacağın kartın 2 yılı aşmamış olduğundan ve MADENCİLİK 'te kullanılmadığına emin ol öyle al. Sıfır alacaksan ben yerinde olsam seçim sonrasını beklerdim bu dolar artışı birazda o yüzden seçimden sonra 4.00-4.50 TL civarında bir yere sabitlenir yani öyle konuşuluyor bende bildiğimden değil tabi piyasaları takip ediyorum uzmanlar böyle söylüyor.

KS

Nazmi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Arkadaşa 700 TL 'ye adlığımız 1050 Ti olmuş 1300 TL , 500 TL zam gelmiş ve dolar böyle yükselmeye devam ederse dahada artacak. 2. sahibinden.com 'dan iyice araştırıp temiz olduğuna karar verdiğin bir satıcı bul ve konuşup yüz yüze veya canlı video ile kartı çalışır halde görmeyi iste kabul ederse bak sorun yoksa al bu arada alacağın kartın 2 yılı aşmamış olduğundan ve MADENCİLİK 'te kullanılmadığına emin ol öyle al. Sıfır alacaksan ben yerinde olsam seçim sonrasını beklerdim bu dolar artışı birazda o yüzden seçimden sonra 4.00-4.50 TL civarında bir yere sabitlenir yani öyle konuşuluyor bende bildiğimden değil tabi piyasaları takip ediyorum uzmanlar böyle söylüyor.

Enes Değirmenci' Alıntı:
Nazmi' Alıntı:
2 el de pek güvenilir değil sanırım sizgene biraz bi araştırma yapar mısınız ben yaptım pek iyi bi şey çıkaramadım

Satıcı önerisinde bulunamıyoruz maalesef....
 teşekürler  yardımcı olduğunuz için 2 el piyasasına bakacam

Kemal Baydere

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hep söylerim eğer çin de bir tanıdığın yoksa bu işlere kalkışmayın üzülürsünüz. :D Benim çok canım yandı(ama sonunda doğru yolu buldum )şuan çin de tanıdığım olduğu için çok rahat ürünümü getirebiliyorum , ama onun dışında çin tamamen bir şans,iyide gelebilir kötüde,he değişim olur öyle paran yanmaz ama uğraşırsın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri