El Terlemesi İçin Eldiven Önerisi

aykutkpr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Beyler Selam normalde ellerim terliyor gündelik hayatta mouse tutuğumda da gerçekten zor oluyor benim için böyle ince bi eldiven ihtiyacım var oyun oynarken varmı bi öneriniz :)

Staybabe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Beyler Selam normalde ellerim terliyor gündelik hayatta mouse tutuğumda da gerçekten zor oluyor benim için böyle ince bi eldiven ihtiyacım var oyun oynarken varmı bi öneriniz :)
Eldiven daha kötü yapar dostum senin için yapılabilecek bir durum yok delikli mouse tercih edebilirsin

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
En temiz yöntem oynarken 1-2 el afk kalman.
Bu durumu bende yaşıyordum eskiden böyle çözdüydüm cs 1.6 oynarken :)

KS

aykutkpr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Beyler normal yaşantımda da ellerim terliyor mousepad ıslanıyor neredeyse o yüzden de hassasiyetde değişiklik oluyor benide rahatsız ediyor

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122
Beyler normal yaşantımda da ellerim terliyor mousepad ıslanıyor neredeyse o yüzden de hassasiyetde değişiklik oluyor benide rahatsız ediyor
biraz değişik olucak ama bebek pudrası dökün hocam elinize azaltıyor bir süreliğine ama çok uzun süre bilgisayar başındaysanız pudra pek etkili olmaz

Seckin35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Aynı sorun bendede var sadece mouse değil bir şey yapmasam bile oluyor hastalık sanırım bu devamlı olarak ellerimi yıkıyorum güzelcenek bi miktar idare ediyor

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Arkadaşa katılıyorum masa vantilatörleri oluyor ve baya iş görüyor el terlemesi için. Tabi şöyle bir sıkıntı var mikrofondan hava sesi gidiyor dc deyken vs.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri