Soru Elektrik Elektronik Hk.

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
elektrik elektronik okuyorum lise 2 sınıfım ilerleyen zamanda boşa okuyormuşum gibi bir his var teşke motor okusaydın gibi iş bulamıcaksın gibi sizce yaşarmıyım öyle durumlar

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
elektrik elektronik okuyorum lise 2 sınıfım ilerleyen zamanda boşa okuyormuşum gibi bir his var teşke motor okusaydın gibi iş bulamıcaksın gibi sizce yaşarmıyım öyle durumlar
Lise sonum ve bunu yaşayan lise son elektirik okuyan arkadaşım var oda üniyi asla bunun üzerine okumam diyor.

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Lise sonum ve bunu yaşayan lise son elektirik okuyan arkadaşım var oda üniyi asla bunun üzerine okumam diyor.
hocam çok korkuyorum çok tedirgin oluyorum iş bulamıycam diye sizde öyle diyorsunuz biz ne yapalım teşke motor mu okusayıdm :(

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
İstanbul sultan beylinde yaşıyordum ondan sonra ailemin yanına beyoğluna taşındım bitsin kasayı sırtlayıp gidecem :D:D
bende bursadayım hocam yıldırım abim yok kardeşim var gidicek bir yerimde de yok fazla bolluk içindede değiliz fazla kötüde değiliz ortalama bir aileyiz babam asgeri ücret alıyor onunna geçiniyorz babama iş bulmaya çalışıyorum bir yandan ve hocam üniversitede ne okuya bilirim bir öneriniz varmıdır

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
dostum ben üniversite 3'üm iktisat öğrencisiyim yani iş bulma olasılığı zor bir bölüm eğer kendinizi geliştirmezseniz, iyi bir staj ve torpiliniz yok ise biraz zor

bende bursadayım hocam yıldırım abim yok kardeşim var gidicek bir yerimde de yok fazla bolluk içindede değiliz fazla kötüde değiliz ortalama bir aileyiz babam asgeri ücret alıyor onunna geçiniyorz babama iş bulmaya çalışıyorum bir yandan ve hocam üniversitede ne okuya bilirim bir öneriniz varmıdır
hocam eğer kendinizi ciddi anlamda geliştirebilcek iseniz ingilizce,almanca vs stajınızı güzel bir yerde yapabilcek kapasiteniz varsa iibf iktisat öneririm çünkü her zaman bir şirketin iktisatçıya ihtiyacı olucak ama dediklerimi yapabilirseniz eğer yapamazsanız sonunuz ne yazık ki kasiyer olursunuz örnek olarak

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
dostum ben üniversite 3'üm iktisat öğrencisiyim yani iş bulma olasılığı zor bir bölüm eğer kendinizi geliştirmezseniz, iyi bir staj ve torpiliniz yok ise biraz zor

hocam eğer kendinizi ciddi anlamda geliştirebilcek iseniz ingilizce,almanca vs stajınızı güzel bir yerde yapabilcek kapasiteniz varsa iibf iktisat öneririm çünkü her zaman bir şirketin iktisatçıya ihtiyacı olucak ama dediklerimi yapabilirseniz eğer yapamazsanız sonunuz ne yazık ki kasiyer olursunuz örnek olarak
hocam malesef dilim yok ama işimde yeteknekliyim okulda yapdığımız şeylerde daha yaptığımız şeyler daha hiçbirşey ama kasiyer olmakta çok koyuyor insana oku oku oku ol bi kasiyer

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
hocam malesef dilim yok ama işimde yeteknekliyim okulda yapdığımız şeylerde daha yaptığımız şeyler daha hiçbirşey ama kasiyer olmakta çok koyuyor insana oku oku oku ol bi kasiyer
hocam dil öğrenebilirsiniz örnek olarak ben şuan aktif olarak öğreniyorum. Öğrenmenin yaşı yok ki siz daha lisedesiniz

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Bölümünüz gayet değerli.Rüzgar teknolojisinde elektrik mezunlarının geçen sene minimum 12k ile başladığını duymuştum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Valla hocam bizde öyleyiz ben 16 yaşımda prof. sporculuğu bırakıp abimin çalıştığı kafede çalışmaya başladım öyle öyle aileme yük olmadan kendimi idare ettim.

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
hocam dil öğrenebilirsiniz örnek olarak ben şuan aktif olarak öğreniyorum. Öğrenmenin yaşı yok ki siz daha lisedesiniz
hocam öğrenmeye çalışıcağım yardımınız için saolun peki hocam hiç bir tülü iş bulamazmıyız ya ben dedim yavaş yavaş elektiriğe dönüyör hayat hadi okuyayım diye :/

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Elektrikte yetenekli iseniz kendinizi geliştirin iyi bir staj yerinizi iyi seçmeniz gerekiyor yoksa elektrik olarak da çok açık önü ama her şey sizde bitiyor

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
Elektronik te aç kalmazsın kardeşim keşke bende elektrik elektronik okusaydim diyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri