Soru Elektrik Elektronik Hk.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
hocam öğrenmeye çalışıcağım yardımınız için saolun peki hocam hiç bir tülü iş bulamazmıyız ya ben dedim yavaş yavaş elektiriğe dönüyör hayat hadi okuyayım diye :/
hocam tabi ki bulabilirsiniz sadece kendinizi yetiştirmeniz lazım en basiti olarak size şunu ÖRNEK vermek istiyorum biliyorsunuz ki araba ses sistemleri çok fazla yapılır bunun temelide elektrikten geçiyor bende uğraşıyorum çünkü aracımda yüklü sistemde var. Eğer iyi bir yerde staj çırak olarak girersiniz ve sonrasında ustadan daha iyi olabilirsiniz her şey size bağlı

Evet staj yeri önemli belediyede vs staj yapmayın bizim arkadaşlar sabah akşam çay taşıyor.
bosch öneriyorum ben bi arkadaşım orada yaptı ve staj yapan öğrencilere öncelikleri var iş konusunda

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Evet staj yeri önemli belediyede vs staj yapmayın bizim arkadaşlar sabah akşam çay taşıyor.
hocam söyle söylileyim amcam tedaşta yüksek mevkide o nun yanına girebilirim diyordum memleketten bazı kişiler kola bosh gibi yerlerde çalışıyorlar

hocam tabi ki bulabilirsiniz sadece kendinizi yetiştirmeniz lazım en basiti olarak size şunu ÖRNEK vermek istiyorum biliyorsunuz ki araba ses sistemleri çok fazla yapılır bunun temelide elektrikten geçiyor bende uğraşıyorum çünkü aracımda yüklü sistemde var. Eğer iyi bir yerde staj çırak olarak girersiniz ve sonrasında ustadan daha iyi olabilirsiniz her şey size bağlı

bosch öneriyorum ben bi arkadaşım orada yaptı ve staj yapan öğrencilere öncelikleri var iş konusunda
hocam amcam bosh da çalışıyor bizim patron adamı beğendi cocuğun bedelli askerliğini yaptırdık dedi parasını verdik dedi

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
hocam söyle söylileyim amcam tedaşta yüksek mevkide o nun yanına girebilirim diyordum memleketten bazı kişiler kola bosh gibi yerlerde çalışıyorlar
Mükemmel hocam kendinizi geliştirin ve kola veya bosch'a girebilirsiniz. arkadaşım bizzat kendi bosch'ta yaptı ve babasıda orada bir mevkisi var diye hatırlıyorum direk alabiliyorlar seni tanıdığın veya kefilin varsa ve öncelikleri de öğrencilere yönelik

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
iş bulma konusunda korkuyorum açıkta kalırım diye :(
Sen okulunu en iyi şekilde oku öğrenmek kendini geliştirmek için oku ama diploma için okuma Allah yardımcın olur inşallah hayırlı bir iş bulursun veya imkanın olur tecrübe ettikten sonra bir dükkan açarsın ama kendini mutlaka geliştir günümüzde bile hala avize takmayı bilen kendini elektrikçi saniyo sende daha teknolojik alanlarda akıllı ev sistemleri vs butarz şeylerde geliştir aranan adam olursun.

İcardiiiii

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
bende bursadayım hocam yıldırım abim yok kardeşim var gidicek bir yerimde de yok fazla bolluk içindede değiliz fazla kötüde değiliz ortalama bir aileyiz babam asgeri ücret alıyor onunna geçiniyorz babama iş bulmaya çalışıyorum bir yandan ve hocam üniversitede ne okuya bilirim bir öneriniz varmıdır
Yıldırımın neresi hocam bende yıldırımdayım

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Mükemmel hocam kendinizi geliştirin ve kola veya bosch'a girebilirsiniz. arkadaşım bizzat kendi bosch'ta yaptı ve babasıda orada bir mevkisi var diye hatırlıyorum direk alabiliyorlar seni tanıdığın veya kefilin varsa ve öncelikleri de öğrencilere yönelik
peki hocam belediyeye hiç mi girememeyim yoksa sadece staj damı girmeyim

Yıldırımın neresi hocam bende yıldırımdayım
millet

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
Staj zamanı haber ver BSH için konuşurum tanıdıklarım var fabrikasında

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
peki hocam belediyeye hiç mi girememeyim yoksa sadece staj damı girmeyim

millet
belediye hocam oturup çay içersiniz çağdaş hocamın dediği gibi sizin kendinizi geliştirmeniz gerekiyor buda önemli bir kuruma girmenizi gerektiriyor. Sizde dediğiniz gibi bosch, cola da çalışan tanıdıklarınız var imiş okulunuzu bitirin kendinizi geliştirin bosch'da staja başlayın ve orada kalın

KS

TheDarkS

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
belediye hocam oturup çay içersiniz çağdaş hocamın dediği gibi sizin kendinizi geliştirmeniz gerekiyor buda önemli bir kuruma girmenizi gerektiriyor. Sizde dediğiniz gibi bosch, cola da çalışan tanıdıklarınız var imiş okulunuzu bitirin kendinizi geliştirin bosch'da staja başlayın ve orada kalın
inşallah hocam bu arada 11 sınıfta staj yok değilmi veya gelicekmi şuan 10 sınıfım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri