Soru Elimdeki PC Yi Kime Toplatabilirim

zaphod

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
r7 7800x3d
Ekran Kartı
rtx4090 oc
Merhabalar,

Ben bir tane bilgisayar toplamaya başladım ama parçalarını farklı farklı yerlerden indirimde oldukça ve yurt dışından aldım. Ama şimdi parçaları birleştirmekten biraz çekiniyorum, yanlış bir şey yapıp sisteme zarar veririm diye korkuyorum.

Şimdi şunu sormak istiyorum;

• Farklı farklı yerlerden almış olduğum elimdeki PC'nin parçalarını nerede toplatabilirim?
  • Aldığım parçaları kurumsal (Teknosa, Vatan, Mediamarkt ... vs.) olan yerlerde de toplama ücretini vererek PC'yi daha güvenli olarak toplayabilir miyim?

planladığım sistem
işlemci r7 7800x3d
ekran kartı asus rog strix 4090 oc beyaz
anakart asus rog strix x670e-a gaming wifi
kasa asus tuf gaming gt502 beyaz
ram xpg 32gb (2x16gb) lancer beyaz ddr5 6400mhz cl32

OrkunJJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhabalar,

Ben bir tane bilgisayar toplamaya başladım ama parçalarını farklı farklı yerlerden indirimde oldukça ve yurt dışından aldım. Ama şimdi parçaları birleştirmekten biraz çekiniyorum, yanlış bir şey yapıp sisteme zarar veririm diye korkuyorum.

Şimdi şunu sormak istiyorum;

• Farklı farklı yerlerden almış olduğum elimdeki PC'nin parçalarını nerede toplatabilirim?
  • Aldığım parçaları kurumsal (Teknosa, Vatan, Mediamarkt ... vs.) olan yerlerde de toplama ücretini vererek PC'yi daha güvenli olarak toplayabilir miyim?

planladığım sistem
işlemci r7 7800x3d
ekran kartı asus rog strix 4090 oc beyaz
anakart asus rog strix x670e-a gaming wifi
kasa asus tuf gaming gt502 beyaz
ram xpg 32gb (2x16gb) lancer beyaz ddr5 6400mhz cl32
Direkt olarak mağazaları arayıp sorsana, en yakınında hangi mağaza varsa ondan aramaya başla sor de ki ben farklı farklı yerlerden bilgisayar parçaları aldım. Kendim montajlayamıyorum, ücretli olarak montajlama hizmeti veriyor musunuz diye sor.

Ben de yeni sistem topladım. Çekincelerim vardı seninkiyle aynı sebepten. Gayet düzgün montajladım ama çok vaktimi aldı. Senin bu konularda hiç bilgin yoksa kendin montajlamanı önermem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri