Yardım Elimdeki Sıvı Soğutmayı Takamıyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Merhaba herkese elimde NZXT x53 rgb var radyatöre monte ettim ama sıra ana karta monte etmeye gelince orda takılıyorum izlediğim videoda ki şeyler bende yok gibi

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 17
  • image.jpg
    image.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 16

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Merhaba herkese elimde NZXT x53 rgb var radyatöre monte ettim ama sıra ana karta monte etmeye gelince orda takılıyorum izlediğim videoda ki şeyler bende yok gibi
Kutu içeriği ve vidalar değişmiş olabilir belki. Videolar baktığımda genelde iki yıllık. Tahminim bir tarafı kısa vidaları, kısa tarafı anakarta gelecek şekilde kullanmanız gerektiği. Kurulum, montaj kağıdı çıkmıştır, orda da yazıyordur muhakkak.

Ekli dosyalar

• sıvı.jpg
    sıvı.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 3
KS

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Kutu içeriği ve vidalar değişmiş olabilir belki. Videolar baktığımda genelde iki yıllık. Tahminim bir tarafı kısa vidaları, kısa tarafı anakarta gelecek şekilde kullanmanız gerektiği. Kurulum, montaj kağıdı çıkmıştır, orda da yazıyordur muhakkak.
Hocam şimdi onu hallettim ama koblo takmada sorun yaşıyorum onuda halledicem

aerowing

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29

Bu video'da güzel bir şekilde göstermiş yapan kişi. Sizdeki vidalara benzetemedim. Kutu içerisinden başka vidalar çıkmış olabilir mi? Yükseklik farkı olabilir çünkü.

Soğutucu pompasını takarken vidaları aşırı sıkmayın derim. Yanlış vidaları kullanıyorsanız işlemciye çok baskı uygulayabilir. Tatlı sert olabilir veya önce elinizle sıkmayı deneyebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri