Elon Musk "Manchester United'ı Satın Alıyorum!"

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Selam Dostlar,

Tabii ki gerçek olmamakla beraber Elon Musk onu alıyorum bunu alıyorum dediği şakadan ibaret ama keşke alsa ve şu takıma gerçekten kaliteli teknik adamlar getirse fena olmazdı. Ronaldo'nun kariyerinde eski takımı olduğu için seçip son sürelerini batırmasına çok üzülüyorum.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Selam Dostlar,

Tabii ki gerçek olmamakla beraber Elon Musk onu alıyorum bunu alıyorum dediği şakadan ibaret ama keşke alsa ve şu takıma gerçekten kaliteli teknik adamlar getirse fena olmazdı. Ronaldo'nun kariyerinde eski takımı olduğu için seçip son sürelerini batırmasına çok üzülüyorum.
manchester kırmızıydı artık mavileşiyor üzücü

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
manchester kırmızıydı artık mavileşiyor üzücü
Evet Manchester mavi.
1660745642645.png

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Şaka bir yana kulüp tarihlerine bakınca United yine de önde.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
United için kim gelse takımı toparlayamıyor ki. Şu maguire de takımın önemli bir şeyi var yoksa hep 11 çıkıp kaptan o olmazdı. Nasıl Mbappe PSG yi yönetiyor bu da öyle. Maguire her maça ilk 11 de kaptan çıkıyor.

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
United için kim gelse takımı toparlayamıyor ki. Şu maguire de takımın önemli bir şeyi var yoksa hep 11 çıkıp kaptan o olmazdı. Nasıl Mbappe PSG yi yönetiyor bu da öyle. Maguire her maça ilk 11 de kaptan çıkıyor.
100 yılın kazığı maguire olsun teknik direktörleri saçma getirmeleri olsun tamamen türkiyenin fenerbahçesi yönetimden kaybediyorlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri