En Çok Hangi Oyunda Zaman Harcıyorsunuz?

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Benim en çok zaman harcadığım oyunlardan biri '' Cross-Fire '' 2013'de başladım bu oyuna 9 Yıldır oynuyorum hala :) bilemeyeneler için görsel bırakacağım. He unutmadan gülmeyin ama ara sırada '' GTA SAN ANDREAS '' Oynuyorum :D

'' CROSS - FİRE ''

1670016778823.png

NOT : Oynadığınız oyunu ne zaman başladığınızı hatırlıyorsanız lütfen onu'da yazın..

Son düzenleme:

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
En çok World of Warcraft zaman harcamışımdır sanırım.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
En çok pubg yada zula oynamışımdır... Pişman değilim. 2015-2016 senelerinde onlara başladım. Şimi oyun oynamıyorum.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Bundan 10-15 sene önce world of tanksta türkiyenin en iyi oyununda ise sayılı tank avcısı kullanan oyuncusu sayılıyordum :) 25000 den fazla savaş oynadım. Her biri ortalama 15 dakika sürse hesaplayın :) Şimdi arada arkadaşlarla geyiğine fortnite oynuyoruz :)

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Benim en çok zaman harcadığım oyunlardan biri '' Cross-Fire '' 2013'de başladım bu oyuna 9 Yıldır oynuyorum hala :) bilemeyeneler için görsel bırakacağım. He unutmadan gülmeyin ama ara sırada '' GTA SAN ANDREAS '' Oynuyorum :D

'' CROSS - FİRE ''

Ekli dosyayı görüntüle 12147

NOT : Oynadığınız oyunu ne zaman başladığınızı hatırlıyorsanız lütfen onu'da yazın..

Pc geldiginde %90ı rise onlinede geçecek. :)

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Düzenleme: CS 1.5 ve 1.6 en çok oynadığım oyundur. Sanırım öyle doymuşum ki hiç CS-GO oynamadım.
Zamanında en çok Shaiya TR oynamıştım, Knight benzeri bir oyundur. Hangi sene başladım ne kadar sürdü tam hatırlamasam da oyun daha ep2 veya ep3 sürümündeyken başlayıp kapanmadan bir sürüm öncesinde tüm seti satıp bırakmıştım (Polonya server ile birleştirme haberini alınca). Bu sayede büyük zarar etmekten kurtulmuştum. Ücretli item ve itemlere takılan taşlar vs güçlü bir set ile PvP'de akıyordum.
Sonraları Warface TR oynamıştım, TR kapanınca bir süre EU ile biraz vakit geçirdim. EU oyuncuları başlarda bana hile demeye başladı halbuki o kadar da iyi değildim. TR sunucusundayken hilelerin bir çoğu beni vurabiliyordu. Hileler sağolsun aim konusunda epey geliştirmiştim o zamanlar kendimi. Ayak sesi çok kasardım ve hilenin biri özelden bana ulaşıp yerimi nasıl biliyorsun duvar görme hilesini bana da at diye yalvarmıştı. Kendimi inandıramadım. İnanmıyorsan ticket at ben kendimden eminim ban yemediğimde siz de anlarsınız demiştim yine de ikna olmadı ve "hiledaşımı ispiyonlamam" demişti artık neyin gururu ise anlam veremedim.
PUBG mobile sürümünde zirveye oynamıştım sanırım 2 sene kadar sürdü. Sık sık Ersin Yekin ve ekibini görüyordum. O kadar sık oynuyorlardı ki denk gelmemek mümkün değildi. Yakından karşılaşınca ekibim kötüyse anında patates ediyorlardı bizi. Uzaktan yakalarsam ben affetmiyordum. Çok sıkı oyuncular ve mükemmel ekipler gerçekten de, 10 kere karşılaştıysam 8'inde patates etmişlerdi. Hilelere ölmektense onlara ölmek daha çok daha iyi hissettiriyordu.
Kısa süre Steam PUBG oynadım ancak ücretsiz olunca orayı da tamamen bıraktım.
ARK ve Arma 3 oynadım ama pek sık olmasa da yetecek kadar ara ara oynadım.
Son dönemde online oyunlara hilelerin artmasıyla genellikle ara verdim. BF5 ara sıra girip stres atıp çıkıyorum.
PES 2021'de yaklaşık 5K TL para harcamışım oyna. Önceden de sık sık PES oynardım ama o sene oyuna bayıldığım için en çok onu oynamıştım. En çok keyif aldığım futbol oyunudur kendisi (PS1'den bu yana tüm futbol oyunları dahil).
FİFA22'yi hiç sevemedim. Çoğu maç başlamadan kaçıyordu, maç yapanların çoğu da tek gol yer yemez kaçıyordu anlam veremedim nasıl bir topluluk o kadar parayı oyuna bayılıp da sonra oynamamak için mücadele eder. Oynamayacaksa o parayı niçin öderler gerçekten anlamıyorum. Anlayan varsa da bana yine anlatamaz. Daha kötü kadroyla daha iyi kadroya kafa tutabiliyordum. Nadiren ben yenilirken kaçan yoktu ama gol yiyen hemen kaçıyordu çok komik.

Son dönemde en çok offline oyunlarda takıldım. En sık oynadığımdan aza doğru ETS2, Skyrim, Farming Sim, GOW, Control, Resident Evil serisi, Sniper Ghost Warrior serisi, Borderland, Fallout4... Oyunların hepsini saymayım epey fazla var.

Şu sıralar RDR2 oynuyorum.

Son düzenleme:

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
Fifa serisi, fm serisi, csgo

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
Leauge of legend 2012 de başladım halada oynuyorum

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Legend Online olması lazım. Şu sıralar pek oyun oynamıyorum genelde hikayeli oyunları bitiriyorum. Legend zamanlarında günün yarısı rahat oyunda geçiyordu. Alan çarı olarak adlandırılan bir seviye sistemi vardı. O aralıkta nakitsiz sağlam hesaplardandık(6-12 ay aralığındaki çarlar arasında). Güzel zamanlardı ancak oyun hiç edilince bırakmıştım. Bu tarz online oyunlar arkadaşlık olarak da güzel oluyor. Hala görüştüğüm 1-2 arkadaş var.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323

'' CROSS - FİRE ''

Ekli dosyayı görüntüle 12147

Europa universalis 4 2018den beri oynuyorum şahsen çok güzel oyun

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114
Metin2 nin çıktığı zamanlarda yine o yıllarda çıkmış nostale’ye başlamıştım. Hâlada oynuyordum taaki pc bozulana kadar. Yine olsa oynarım:)

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Herhalde uzun süreli oyun oynamayan tek ben varım, oynadığım oyunların hiç birisi şöyle 2-3 yıl sürmedi bir aralar zula oynuyordum onuda çok oynamadım bıraktım.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
İlk çıktığı zamanlar Pes 17 oynamaya başlamıştım hediye gelmişti. 2023 Yılına gireceğiz hâlâ Pes 17 oynuyorum ve çok keyifli oluyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri