Envanterde Neden Böyle Oluyor?

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Selam Dostlar,

video ekleyemediğim için videoyu şu şekilde yolluyorum

Envanterde bir öğe üstüne geldiğimde level kısmına bakarsanız göreceğiniz şey oluyor level kısmı sağ üstte hafif solda

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Nasıl yani DLC değil de ana oyunu oynarken sorun yok muydu?
witcher oyun biliyorsunuz 2 dlc si var ana oyunda ve hearts of stone de olmadı şimdi olmaya başladı blood and winenin çeyreğinde falanım çık gir ypaınca da böyle oldu

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
ısınmadan kaynaklı olabileceğini düşündüm derece ve kullanımlar bu şekilde.

Ekli dosyalar

• resim_2022-08-18_004204358.png
    resim_2022-08-18_004204358.png
    2.7 MB · Görüntüleme: 4
KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Isınmadan olacağını sanmam ama 5500 işlemciniz çok ısınmış 80 derece oyunda anormal bir değer o işlemci için. Stok soğutucu olsa bile fazla sayılır. Kasa nedir?
Hocam zaten konuşmuştuk sizinle kasama ekstra fan önerileri yapmıştınız yurtdışından alacağım önermiştiniz msi mag 100 r kasa yarı mesh ama önünde fan yok macun var işlemcide cooler master mastergel 2 farklısı var en yüksek mk v olanı 11+ idi yanlış hatırlamıyorsam

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Hocam zaten konuşmuştuk sizinle kasama ekstra fan önerileri yapmıştınız yurtdışından alacağım önermiştiniz msi mag 100 r kasa yarı mesh ama önünde fan yok macun var işlemcide cooler master mastergel 2 farklısı var en yüksek mk v olanı 11+ idi yanlış hatırlamıyorsam
Hatırladım tamamdır.

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Cümlede saçmalamışım düzelteyim fan önerisi almıştım sizde önermiştiniz amazon yurtdışı bir fan , kasam msi mag vampiric 100R önünde fan yok diye fan önermiştiniz,işlemcim cooler master mastergel en yüksek mk v değerine sahip versiyonu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Oyunda Inventory Glitch hatalarına baktım yabancı kaynaklardan ama bu sizdeki hatayı yaşayan görmedim ama genel olarak farklı Inventory hatası yaşayan çok kullanıcı var. Belki onu çözeyim derken firma bu sizdeki hatayı doğurdu bazı donanımlarda.

KS

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Oyunda Inventory Glitch hatalarına baktım yabancı kaynaklardan ama bu sizdeki hatayı yaşayan görmedim ama genel olarak farklı Inventory hatası yaşayan çok kullanıcı var. Belki onu çözeyim derken firma bu sizdeki hatayı doğurdu bazı donanımlarda.
O zaman benimkinin de çözülüp başka sorunun çıkmasını bekleyeyim sağolasın hocam hayırlı geceler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri