Soru Epic Games Güvenilir Mi?

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Merhaba biraz saçma gele bilir size ama ben kendi kredi kartım ile Steam üzerinden oyun alıyorum, Epic games de Sherlock Holmes oyunu indirime girmişken almak istiyorum fakat güvensem mi bilemedim yani sanal karttan mi yapayım yoksa fark etmez mi siz nasıl yapıyorsunuz ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-09-23-24-08-959_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-09-23-24-08-959_com.android.chrome.jpg
    417.2 KB · Görüntüleme: 26

YameSanN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
fark etmez güvenle alabilirsin ama papara vs kullanıyorsan 2 saniye sanal kart oluşturup oradan da alabilirsin sana kalmış daha önce çok oyun aldım.

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
fark etmez güvenle alabilirsin ama papara vs kullanıyorsan 2 saniye sanal kart oluşturup oradan da alabilirsin sana kalmış daha önce çok oyun aldım.
Sanal kart var ininal da var Steam a güveniyorum da Epic den ilk defa alacağım için sordum teşekkür ederim

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Merhaba biraz saçma gele bilir size ama ben kendi kredi kartım ile Steam üzerinden oyun alıyorum, Epic games de Sherlock Holmes oyunu indirime girmişken almak istiyorum fakat güvensem mi bilemedim yani sanal karttan mi yapayım yoksa fark etmez mi siz nasıl yapıyorsunuz ?
güvenebilirsin hocam adamlar dolandırıcı değil

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Kart bilgilerinin sızacağı konusunda endişeniz varsa, steam de bile sızabilir. İnternetten yapacağınız alışverişlerde sanal kart kullanın ve kartın limiti tek seferlik yapacağınız işlem kadar olsun, onun dışında internet alışverişe kapalı ve limiti 0 olsun.

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
Sanal kart ile al.

Lastpass bile hacklendi. Site güvenilir ama ne olacağı belli olmaz.
Sanal kart kullanmak iyidir her zaman.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Bilemedim o kadar steam kullanıpta bu yılda gelip epic games güvenilir mi diye sormak çok tuhaf geldi . Tabiki de güvenebilirsiniz Steam den sonra gelen oyun platformu Epic Games tir.

TheShazZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
koskoca epicgames aga güvenebilirsin 50 tane oyunum var hiçbir sıkıntı görmedim

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
koskoca epicgames aga güvenebilirsin 50 tane oyunum var hiçbir sıkıntı görmedim
Peki oyunun iadesi için kaç saat oynama süresi var veya aldıktan kaç saat sonra iade edile bilir bilginiz var mı?

steffen61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
güvenlidir ama sen yine de sanal kart üzerinden internet alışverişi yapman daha güvenlidir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri