Epic Games İndirme Hızı Sorunum Var

GamerEmre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Merhaba Dostlar,

GTA 5 indirirken epicte çok yavaş benim internetim 40mbp kablo ile bağlıyım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
İnternetiniz ne olursa olsun böyle epic steam gibi yerlerin bir sınırı var ve o indirme sınırından fazlasını kullanamıyorsunuz.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
İnternetiniz ne olursa olsun böyle epic steam gibi yerlerin bir sınırı var ve o indirme sınırından fazlasını kullanamıyorsunuz.
Steam de bu kısıtlama dahaz internetinizi hesaplayıp ona göre en ideal değeri yansıtıyor ama Epic'de sunucuarı bile kötü 3 ay epic de GTA 5 oynadım o kadar çok sorun yaşadım ki en son Fivem'den kazandığım parayla Steam'den almıştım GTA'yı :D

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Steam de bu kısıtlama dahaz internetinizi hesaplayıp ona göre en ideal değeri yansıtıyor ama Epic'de sunucuarı bile kötü 3 ay epic de GTA 5 oynadım o kadar çok sorun yaşadım ki en son Fivem'den kazandığım parayla Steam'den almıştım GTA'yı :D
Evet ama genel olarak baktığımızda 1000mbps interneti olan biri steam de RDR2 yi 5dk da indirebiliyor mu hayır. Bu arada Fivem'den nasıl para kazanıyorsunuz ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Evet ama genel olarak baktığımızda 1000mbps interneti olan biri steam de RDR2 yi 5dk da indirebiliyor mu hayır. Bu arada Fivem'den nasıl para kazanıyorsunuz ?
İzlediğim bir adam var o god of war'ı çok hızlı indirmişti hemde türknet kullanıyordu bundan reklamında da bahsetmişti 7 dk da RDR 2 indirilmişti canlı tanık oldum bu konuya.
Fivem'de Developer'lık yapıyordum ama bu konuyu uzatmaya gerek yok

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
İzlediğim bir adam var o god of war'ı çok hızlı indirmişti hemde türknet kullanıyordu bundan reklamında da bahsetmişti 7 dk da RDR 2 indirilmişti canlı tanık oldum bu konuya.
Ben de o reklamı görmüştüm aslında ama herkes öyle indiremiyor ki. Benim bildiğim steam de bile bir sınır var aslında tamamen kullanamıyorsunuz. Mesela düz hesap 800 download olsa saniyede 100mb yapar. Saatte 360.000 mb indirebilmesi lazım. Kim saatte bu kadar veri indirebiliyor ?

KS

GamerEmre

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
hocam türknet çok iyi ya bende kullanıyorum.epic sorunu 933kb kadar çıkartma var ayarlardan hız kısıtlamayı 950 yapın oluyor 833le 933 arası gidip gelşyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri