Eski Bilgisayarımın Değeri ve Yeni Laptop

Emircan Eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba hocalarım artık zaman benim içinde geldi üniversite için laptop almayı düşünüyorum ve bu yüzden toplama sistemimi satma kararı aldım ancak sektörü ve fiyatları uzun zamandır takip etmediğimden ötürü fiyat koyma da sıkıntı yaşamaktayım.
Sistemimin özellikleri aşağıdaki gibi kaç TL fiyat koyabileceğim hakkında lütfen yardım eder misiniz?
HDD ve SSD'lerimi güvenliğim açısından satmıyorum o yüzden listede yoklar.

CPU : Intel i5 6600K ​
[GARANTI BITTI]
EKRAN KARTI :  ASUS DUAL 1060 3GB ​
[GARANTI MEVCUT]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]ANAKART :  [/font]MSI B150M Bazooka ​
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][GARANTI BITTI][/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]RAM :  [/font]Corsair Vengeance 24000 MHZ 8x2 16GB CL16 RAM ​
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][GARANTI MEVCUT][/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]KASA :  [/font]DARK N10 KASA ​
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]SIVI SOĞUTMA :  [/font]XIGMATEX SCYLLA 240MM Sıvı Soğutma ​
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][GARANTI MEVCUT][/font]
Aercool KCAS 600W +80 Bronze PSU 
MONİTÖR
AOC G2260VWQ6 Monitör [font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][GARANTI BITTI][/font]

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Monitör hariç 3K civarı yapar. Hazır sistemler piyasayı çok etkiliyor bu yüzden sistem iyi bile olsa daha fazla performansa sahip sistemler var bu fiyatın biraz üzerine. RX590 16 GB bir sistem 3.5K civarına alınabiliyor daha fazla FPS veriyor sıvı soğutma var 200-300 TL ona ekstra eklenebilir. Ben bu sistemi 3.2K 'dan üzerine satamazsınız diye düşünüyorum ama tabi pek net konuşmak istemem. monitör garantisi bitmiş ama 650-700 TL sıfır 400 TL civarına gidebilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri