Soru Eski Ekran Kartım Ve Güç Kaynağım Ile PC Toplamak

alp97

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
_
Ekran Kartı
msi 1050ti gaming x
Merhabalar, Elimde aşağıda bulunan parçalar mevcut acaba yeni bir anakart ve işlemci satın alırsam bu ekran kartı, ram ve güç kaynağı ile bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Sıfır anakart, işlemci ve ram almak istiyorum tüm önerilere açığım. Ağırlıklı olarak oyun oynuyorum fakat photshop catia tarzı programlarıda kullandığım için çok kötü bir işlemci istemiyorum eski işlemcim i5 7400 dü anakartım bozulduğu için değiştirmek zorunda kalıyorum. (işlemci olarak ryzen 5 5500lere bakınıyorum bilgisi olan bilgilendirebilirse çok sevinirim)

Ekran kartı : MSI Gtx 1050ti Gaming X
Kasa : Zalman Z11 plus
Güç Kayanağı : Lee II Zalman 500w
Ram : Hyper X fury 16 gb ddr4 2666Mhz

Şimdiden Tüm Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,085
Merhabalar, Elimde aşağıda bulunan parçalar mevcut acaba yeni bir anakart ve işlemci satın alırsam bu ekran kartı, ram ve güç kaynağı ile bir sıkıntı yaşar mıyım ?

Sıfır anakart, işlemci ve ram almak istiyorum tüm önerilere açığım. Ağırlıklı olarak oyun oynuyorum fakat photshop catia tarzı programlarıda kullandığım için çok kötü bir işlemci istemiyorum eski işlemcim i5 7400 dü anakartım bozulduğu için değiştirmek zorunda kalıyorum. (işlemci olarak ryzen 5 5500lere bakınıyorum bilgisi olan bilgilendirebilirse çok sevinirim)

Ekran kartı : MSI Gtx 1050ti Gaming X
Kasa : Zalman Z11 plus
Güç Kayanağı : Lee II Zalman 500w
Ram : Hyper X fury 16 gb ddr4 2666Mhz

Şimdiden Tüm Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
Kac bin tl paran var

KS

alp97

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
B550 r5 5600 120mm hava sogutucu

Frisby FCL-F1324C İşlemci Soğutucu​

elimde böyle bir işlemci soğutucusu var iş görür mü acaba birde ekran kartı bu önerdiğiniz parçalar ile bir sorun yaratmaz değil mi ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,085

elimde böyle bir işlemci soğutucusu var iş görür mü acaba birde ekran kartı bu önerdiğiniz parçalar ile bir sorun yaratmaz değil mi ?
Yaratmazlar sogutucu konusunh bilmiyorum

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600

AM4 uyumlu gözüküyor, eksik parçası yoksa takıp performansını deneyebilirsin yenisini almadan önce.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri