Eski oyunlar

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Selamlar cümleten hocalarım.

Eski oyunları tam olarak nereden indirebilirim bilemiyorum da yardımcı olurmusunuz ? (need for speed vs vs.)

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sadece korsan indiriliyor diye biliyorum. Steam yada Epic games gibi platformlarda yoksa korsan indirmeniz gerekir , ona da forumda destek yok.

furkandemirci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Selamlar cümleten hocalarım.

Eski oyunları tam olarak nereden indirebilirim bilemiyorum da yardımcı olurmusunuz ? (need for speed vs vs.)
hocam bunu bende merak ediyorum steam üzerinden vice city almıştım directx 11 hatası gibi bişe vermişti sanırım. sistemin yüksek olduğu için oyun açılmıyor gibi bir şeydi hata saçma olduğunu düşünüp iade ettim :D

KS

SirDexter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Sadece korsan indiriliyor diye biliyorum. Steam yada Epic games gibi platformlarda yoksa korsan indirmeniz gerekir , ona da forumda destek yok.
Hocam destek demişsinizde yanlış anlaşılma olmasın, Ücretli bir oyunu nasıl beleşe indiririm diye sormadım farkında iseniz...
Yaşı büyük bir aile bireyime eski bilgisayarımı verdim eski kafa olduğu için çok eski oyunları oynayabilir ya da anlayabilir durumda eski oyunları bulmak çok zor o sebeple böyle bir soru yönelttim. Ama anladığım kadarıyla demo dışı tam sürümleri internet üzerinden indirmek illegal, okey teşekkürler .

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Hocam destek demişsinizde yanlış anlaşılma olmasın, Ücretli bir oyunu nasıl beleşe indiririm diye sormadım farkında iseniz...
Yaşı büyük bir aile bireyime eski bilgisayarımı verdim eski kafa olduğu için çok eski oyunları oynayabilir ya da anlayabilir durumda eski oyunları bulmak çok zor o sebeple böyle bir soru yönelttim. Ama anladığım kadarıyla demo dışı tam sürümleri internet üzerinden indirmek illegal, okey teşekkürler .
Farkındayım ama ben underground 2 satan bir yer bilmiyorum. Genelde korsan oluyor. Kendimde korsan indiriyorum zaten ama site söyleyemeyiz anlamında dedim. Kimsenin bilgisayarına zarar gelsin istemeyiz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri