Eski youtube kanalımın e postasini unuttum

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Arkadaşlar hesabi 2018 de bi cocukluk hevesiyle actim ne kadar utanc verici video fikri varsa alip yukledim ve en korkuncu da gercek adimi kullandim arkadaslarim sadece adimi aratarak bulabiliyorlar tum okulda dalga konusu oldum hesabin e postasini ogrenmem lazim sifresini zaten biliyorum e posta istedim mailden vermediler google kendisine yonlendirdiler orda da tel no veya kurtarma epostasi istediler telefon numarasi artik kullanmadigim cok eski bi numara kurtarma e postasi falan da yok zaten nasil bulacam ben bu mail adresini sadece kanalj goruntuleyebiliyorum bir de sifesini biliyorum yani yok mu şöyle bi site yapistir linki e postayi versin sana

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Merhabalar,
Geçmiş olsun öncelikle sanırım bütün yöntemleri yaptınız dediğiniz gibi e posta gösterici site v.s olabilir veya olmayabilir bilinmez ama ihtimali düşük. Benim eskiden kullandığım unuttuğum hesap vardı konuyu açmayı planlıyordum lakin bulunması zor olacağı için vazgeçtim. Eskiden olsa biraz daha bulması kolay oluyordu şimdi güncellendiği için platformlar bulunmasıda hayli zor gibi youtube yardım dışında yöntem yok gibi eskiden e posta bulmaya çalışan programlar v.b vardı lamer çocukların kullandığı ama onlar sahte olduğu için indirmenizi önermem + virüs falan uğraşmaya değmez. Son olarak önerim hesabı baya fazla şekilde şikayet edin videoları v.s belki o şekilde kurtulabilirsiniz. Umarım dalga konusu olmaktan kurtulursunuz geçmişte yapılan heves şimdi kötü gelebilir sosyal medya camiasında sizin içeriklerinizden beter içerik yapanlar var tüm okul seni diline düşüreceğine kendilerinin hatalarına baksınlar anlamayan ergen çoluklarla kafa patlatmaya uğraşma.

Son düzenleme:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
YouTube kanalınızın hakkında kısmına girip iş sorgusu için e-posta adresini görüntüle deyin. Bilgilerinizi gizlemediyseniz bu işlem ile posta adresinizi bulabilirsiniz.
HzgZa4.png

KS

shoroV

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Bi gelişme var şuan youtube bana mail atıp bunları yazdı

"
Sayın Kullanıcımız,

İletiniz için teşekkür ederiz. YouTube Ekibi'nden size ait bir hesabı kapatmasını istediğinizi anlıyoruz.

Lütfen bu adımları yedi (7) gün içinde tamamlayın:

1. Şu metni kopyalayarak bu mesajı yanıtlayın: "YouTube Ekibi'nden [hesap adını buraya ekleyin] adlı hesabımı kapatmasını istediğimi onaylıyorum. Bu hesabın bana ait olduğunu ve bu istekte bulunma yetkisine sahip olduğumu beyan ederim. İmza [Tam yasal adınızı buraya ekleyin]."
  2. Yanıtınıza fotoğraflı resmi kimliğinizi ekleyin.
Kapatma işlemi nihaidir. Lütfen devam etmek istediğinizden emin olun.

Saygılarımızla,
YouTube Ekibi"

dediği gibi kimliğimi arkalı önlü çekip yolladım metni de istedikleri gibi yazdım ancak 26 eylülden beri ne bir e posta aldım nede kanal kapatıldı sizce bu youtube değilmiydi bana mail atan başkası mı kimliğimi istedi

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-10-02 131406.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-02 131406.png
    47.4 KB · Görüntüleme: 587

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Aynı mail adresine tekrar mesaj atın bu konuyu tekrar söyleyin veya tekrar youtube yardım v.s mailine mesaj atın.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Bi gelişme var şuan youtube bana mail atıp bunları yazdı

"
Sayın Kullanıcımız,

İletiniz için teşekkür ederiz. YouTube Ekibi'nden size ait bir hesabı kapatmasını istediğinizi anlıyoruz.

Lütfen bu adımları yedi (7) gün içinde tamamlayın:

1. Şu metni kopyalayarak bu mesajı yanıtlayın: "YouTube Ekibi'nden [hesap adını buraya ekleyin] adlı hesabımı kapatmasını istediğimi onaylıyorum. Bu hesabın bana ait olduğunu ve bu istekte bulunma yetkisine sahip olduğumu beyan ederim. İmza [Tam yasal adınızı buraya ekleyin]."
  2. Yanıtınıza fotoğraflı resmi kimliğinizi ekleyin.
Kapatma işlemi nihaidir. Lütfen devam etmek istediğinizden emin olun.

Saygılarımızla,
YouTube Ekibi"

dediği gibi kimliğimi arkalı önlü çekip yolladım metni de istedikleri gibi yazdım ancak 26 eylülden beri ne bir e posta aldım nede kanal kapatıldı sizce bu youtube değilmiydi bana mail atan başkası mı kimliğimi istedi
Sahte mail olabilir hocam. YouTube resmi iletişim sayfasından bilgi alın maille ilgili. Kimlik kartıyla ilgili bir şey isteyeceklerini zannetmiyorum şahsen. E devlet üzerinden adınıza şirket açma işlemini kapatın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri