Et2 online girilmiyor version hatası veriyor

Serkan4153

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ets2 mp ye girerken unsupport game version deteted! To play you need to have eurotruck simulator 2 v.1.25.3s   do you need help with downgrding? Diye bir hata aliyorum yardım

E

expert

Guest
Serkan4153' Alıntı:
Ets2 mp ye girerken unsupport game version deteted! To play you need to have eurotruck simulator 2 v.1.25.3s   do you need help with downgrding? Diye bir hata aliyorum yardım

0.2.1.3.1 Alpha bunu indir kur sistem versiyonu yükseldikçe mp deki seriyide yükseltmen gerekiyor

Emre Bilgiç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynı problem bende de var biraz diğer forumlarada baktım truckersmpye güncellemenin gelmesini bekliyecekmişiz galiba o güncellenene kadar oyun sürümünü steamdan 1.25 e alıp online oynayabilirsiniz.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Arkadaşlar şuanda ETS 2 Mp'de sıkıntı var. 4 Aralık tarihinde Fransa DLC'si yayınlanacak. O yüzden yeni güncellemenin gelmesini bekliyoruz..

hunkar dogan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
gençler ets'nin 1.26 güncellemesi betadan çıktığı için stem oyunu otomatik olarak güncelliyo ve mp 1.25 sürümünde oldugu için girmiyo oyunu tekrardan 1.25e alman lazım onuda Steam=Kütüphane=Euro Truck Simulatör 2ye sağ tık yap betalara gel ordan 1.25 sürümüne güncelleyebilirsin :)

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
hunkar dogan' Alıntı:
gençler ets'nin 1.26 güncellemesi betadan çıktığı için stem oyunu otomatik olarak güncelliyo ve mp 1.25 sürümünde oldugu için girmiyo oyunu tekrardan 1.25e alman lazım onuda Steam=Kütüphane=Euro Truck Simulatör 2ye sağ tık yap betalara gel ordan 1.25 sürümüne güncelleyebilirsin :)

Evet Hünkar'ın dediği de bir çözüm ancak bu sefer 2 kez güncelleme yapmanız gerekecek. 1.25'e alırken 1 küsür GB güncelleyecek, sonrasında da tekrar 1.26'ya yükseltmek için 1 küsür GB daha güncelleme gerekecek. Şahsen ben yapmadım 2 gün kaldı şurada DLC'nin çıkmasına :)

E

expert

Guest
Bizde de başladı aynı sorun sikinti var :) Taner bey Sizinkilere söyle düzeltsinler :)

hunkar dogan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
hunkar dogan' Alıntı:

Evet Hünkar'ın dediği de bir çözüm ancak bu sefer 2 kez güncelleme yapmanız gerekecek. 1.25'e alırken 1 küsür GB güncelleyecek, sonrasında da tekrar 1.26'ya yükseltmek için 1 küsür GB daha güncelleme gerekecek. Şahsen ben yapmadım 2 gün kaldı şurada DLC'nin çıkmasına :)

aynn abi bende iptal ettim güncellemeyi :)

expert' Alıntı:
Bizde de başladı aynı sorun sikinti var :) Taner bey Sizinkilere söyle düzeltsinler :)

abi güncellemeyi yapmasaydın keşke :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri