Yardım Eternet Kablo

jormuga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
500mbps internet için kullandığınız iyi kaliteli olan eternet kablosu tavsiyeniz varmı? 10 metre olsun bütçe farketmez yüksek para vermek gereksiz olursa 150-200tl olanda olur ama 400tl geçmesin. Bir de benim baktıklarımdan bazıları güneşe ve yağmura dayanıklı değillermiş kablo dışarıda olacak bu konuda bilgiliyseniz bu sorun olurmu?

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Hocam cat6 kablo önerirler muhtemelen ama üzerinde yazsa bile Çin malı olabiliyor imkanınız tanıdığınız var ise elektrikçi ona yaptırın benim eniştem elindeki kablo ile yapmıştı bana elektrikçiydi 😅 yoksa da düzgün kaliteli bi markanın ürününü alın

Hocam cat6 kablo önerirler muhtemelen ama üzerinde yazsa bile Çin malı olabiliyor imkanınız tanıdığınız var ise elektrikçi ona yaptırın benim eniştem elindeki kablo ile yapmıştı bana elektrikçiydi 😅 yoksa da düzgün kaliteli bi markanın ürününü alın

400 liraya cat8 falanda var ama bilgim yok bu attığım markayı biliyorum

KS

jormuga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

400 liraya cat8 falanda var ama bilgim yok bu attığım markayı biliyorum
Tanıdık yok. Attığınızı alabilirim ama güneş ve yağmur sorun olurmu küçük bi yanı açıkta kalacak 30cm falandır

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Tanıdık yok. Attığınızı alabilirim ama güneş ve yağmur sorun olurmu küçük bi yanı açıkta kalacak 30cm falandır
Ürün dayanıklı ama yağmurda vs nasıl olur bilemedim hocam koruma maksadıyla bir çözüm geliştirebilirsiniz 30 cm ise açıkta kalacak olan kısım

KS

jormuga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

bi tane nalburdan şundan al 30 cm
Attığın baya kısa
açıkta kalan yeri kapatmam için attığın ise düz pek bakmadım ama düzdü aşağı doğru olacak dolambaçlı biraz L veya Z şeklinde olmalı sağ ol bu iyi oldu fikir gelmesi kafamda oluşturmam için neyse ben bunu hallederim. ilk arkadaşın attığını almayı planlıyorum nasıldır senin bilgin varmı veya okuyanların biliyorsanız yazın

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
maket bıçağıyla kesip birleştirebilirsin. istediğin uzunlukta kablo kanalı var sonuçta. ayrıca köşe aparatı da oluyor. istediğin gibi L - Z yaparsın. yukarıda arkadaş 30 cm demiş o yüzden öyle söyledim

KS

jormuga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
maket bıçağıyla kesip birleştirebilirsin. istediğin uzunlukta kablo kanalı var sonuçta. ayrıca köşe aparatı da oluyor. istediğin gibi L - Z yaparsın. yukarıda arkadaş 30 cm demiş o yüzden öyle söyledim
Tekrardan teşekkürler daha dikkatlı bakarım. Eternet kablosu için diyeceklerin varmı

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
cat 8 var işte en son sanırım. onunda 600 TL ye filan geliyor attığım. daha uygun da bulunabilir belki. farklı marka var ama kullanmadım. ugreen en azından bilinen marka diye düşündüm. fark eder mi o kadar bilemiyorum. bilen biri yorum yaparsa daha sağlıklı olur

KS

jormuga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
cat 8 var işte en son sanırım. onunda 600 TL ye filan geliyor attığım. daha uygun da bulunabilir belki. farklı marka var ama kullanmadım. ugreen en azından bilinen marka diye düşündüm. fark eder mi o kadar bilemiyorum. bilen biri yorum yaparsa daha sağlıklı olur
Tamamdır ilk atılanı alıp geçerim o zaman

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri