Etharnet Kablosu Düşük Hız

Gludge

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam şuan kullandığım 1 gigabit dandirik bir etharnet kablosu Google bile yavaş.Oyunlar için güzel bir etharnet kablosu almak istiyorum pubg CS go valorant ve GTA 5 yardımcı olur musunuz hangi ethernet kablosunu almayalım?

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
uyumlu hocam sorun yok. o markanın yurtıcı yurt dısı satanlar var amazonda. bazıları farklı fıyat. ben baktıgımda tr daha pahalıydı. yurt dısında da 2-3 satan vardı, 3 metre alınca 300 e gelıo 5 metre alınca 350 ye gıbı olanlar vardı. firmaların stoklarına göre de olabilir. kontrol edip alabilirsin.

sana attığım örgülü tip. düz modeli de var bir tık daha ucuz. altta önerir zaten görürsün

KS

Gludge

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
uyumlu hocam sorun yok. o markanın yurtıcı yurt dısı satanlar var amazonda. bazıları farklı fıyat. ben baktıgımda tr daha pahalıydı. yurt dısında da 2-3 satan vardı, 3 metre alınca 300 e gelıo 5 metre alınca 350 ye gıbı olanlar vardı. firmaların stoklarına göre de olabilir. kontrol edip alabilirsin.

sana attığım örgülü tip. düz modeli de var bir tık daha ucuz. altta önerir zaten görürsün
Sağ olun Hocam 10 metrelik alicam.

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
güle güle kullan hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri