Yardım Ethernet Ile Bağlanmış Olmama Rağmen Oyunda Bağlantı Kopması Yaşıyorum.

keremugurlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Sürücülerim güncel interneti kullanırken herhangi bir hız bağlantı kopması vs. yaşamıyorum ancak oyundayken(lol) bağlantı kopması oluyor ve 3 4 saniye içinde yeniden bağlanabiliyorum sebebini anlayamadım (internet bağlantım kesilmiyor oyunda bağlantım koptuğunda internette gezebiliyorum ağ durumuna baktığımda da herhangi bir kopma görünmüyor). Yardımcı olursanız sevinirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Sürücülerim güncel interneti kullanırken herhangi bir hız bağlantı kopması vs. yaşamıyorum ancak oyundayken(lol) bağlantı kopması oluyor ve 3 4 saniye içinde yeniden bağlanabiliyorum sebebini anlayamadım (internet bağlantım kesilmiyor oyunda bağlantım koptuğunda internette gezebiliyorum ağ durumuna baktığımda da herhangi bir kopma görünmüyor). Yardımcı olursanız sevinirim.
Dosya doğrulama yapın.

KS

keremugurlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Denediğim şeyleri kimseyi boşuna uğraştırmamak adına yazmak istedim
-Ethernet sürücülerini güncelleştirmek.
-Statik ip ye geçmek, dns değiştirmek.
-Hız & ikili kısmını değiştirmek.
-Enerjı tasarruflu etherneti kapatmak.
-Modemi resetlemek.

Ayrıca yanımda başka bilgisayar olmadığı için sorun bilgisayardan mı kaynaklanıyor test edemiyorum.

Dosya doğrulama yapın.
Oyunun dosyalarını mı ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Denediğim şeyleri kimseyi boşuna uğraştırmamak adına yazmak istedim
-Ethernet sürücülerini güncelleştirmek.
-Statik ip ye geçmek, dns değiştirmek.
-Hız & ikili kısmını değiştirmek.
-Enerjı tasarruflu etherneti kapatmak.
-Modemi resetlemek.

Ayrıca yanımda başka bilgisayar olmadığı için sorun bilgisayardan mı kaynaklanıyor test edemiyorum.

Oyunun dosyalarını mı ?
evet.oyun içindende tam onarım başların ayarlardan

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Aynısı bendede oluyordu modemin kablosu sıkıntılıydı geldiler duzeltiler artık olmuyor

KS

keremugurlu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
evet.oyun içindende tam onarım başların ayarlardan
Yaptım bir şey değişmedi. Başka oyuan girince sorun olmuyor belki riot desteğe yazsam daha iyi

Aynısı bendede oluyordu modemin kablosu sıkıntılıydı geldiler duzeltiler artık olmuyor
Kabloda sorun olsa başka oyunlarda veya internette gezerken sorun yaşardım diye tahmin ediyorum başka kabloyla deneyecek imkanımda yok şuan maalesef

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri